Radwańskie w akcji!

W czwartkowy wieczór czekają nas spotkania WTA Carlsbad. Zobaczymy w nich obie siostry Radwańskie. Trudna przeprawa przed każdą z zawodniczek, w mojej ocenie istnieje jednak realna szansa na awans obu do ćwierćfinału zawodów w Carlsbad.

Łatwiejsze zadanie wydaje się mieć Agnieszka. Isia podejmie dziś Hantuchovą i na pewno będzie faworytką tego pojedynku. Jest od niej dużo wyżej notowana w rankingu WTA ? na 4 miejscu przy 45 pozycji rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich starć ? aż 5 z 7 starć z Hantuchovą rozstrzygała na swoją korzyść. Co ważniejsze, pozytywny bilans wynika głównie ze starć na nawierzchni twardej, a właśnie na takiej rozgrywane są zawody w Carlsbad. 4-2 na korzyść Isi musi robić wrażenie. Podobnie jak fakt, iż 3 najświeższe starcia dzisiejszych rywalek wygrywała Radwańska. Podobnie będzie dzisiaj?

Wiele na to wskazuje. Słowaczka wciąż nie potrafi odnaleźć rytmu po zmianie nawierzchni z trawiastej na ziemną. Słabo grała na brytyjskiej trawie, a korty amerykańskie wciąż nie są jej atutem. W Stanford ograła ją już w II rundzie Ula Radwańska 0-2, wygląda na to, że tym razem w Carlsbad w II rundzie wyeliminuje ją jej starsza siostra.
Agnieszka ma bowiem za sobą całkiem niezły okres. Po półfinale Wimbledonu nieco zawiodła nasze oczekiwania, ale od razu załapała, jak grać na kortach twardych. W Stanford zawędrowała aż do finału, gdzie mimo wszystko niespodziewanie uległa Cibulkovej. W Carlsbad musi przynajmniej powtórzyć wynik ze Stanford. A do tego potrzeba m.in. dzisiejszego zwycięstwa z Hantuchovą!

Kurs na Agnieszkę Radwańską wynosi 1.20, zaś za wygraną Hantuchovej Betclic płaci 4.10

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
STS
4,8 rating
Załóż konto w STS i odbierz pakiet bonusów 1129 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic
Partnerzy

Fortuna