Robredo znów lepszy?

0

W czwartkowej odsłonie zawodów Winston Salem czeka na nas spotkanie Rufina z Robredo. Wydaje się, że Hiszpan powinien sobie poradzić z rywalem i zakończyć jego przygodę z ostatnim turniejem przed wielkoszlemowym US Open. Czy tak się stanie?

Wiele na to wskazuje. Robredo jest wyżej notowany w rankingu ATP ? na 22 miejscu przy 95 pozycji rywala. Posiada z nim także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań. Do tą rywalizowali tylko raz, ale dość niedawno. W kwietniu 2013 w Casablance lepszy był Robredo, który wygrał 2-0.

Podobnego rozstrzygnięcia spodziewam się w Winston Salem. Robredo całkiem nieźle wygląda na kortach twardych i powinien być jutro faworytem. Hiszpan wygrał całe zawody w Umag, a w Cincinnati zatrzymał go dopiero Top 5 ATP Berdych. Robredo powinien liczyć się w walce minimum o 1/8 finału na zbliżającym się US Open.

Co innego Rufin. Francuz wygrał bardzo słabo obsadzony turniej w Oberstaufen, ale na kolejnych zawodach przegrywa regularnie z wyżej notowany rywalami. Tak było w Kitzbuhel, gdzie od razu odprawił go Haase, jak i w San Marino gdzie przegrał z Volandrim.

W mojej ocenie jutro powinniśmy być świadkami kolejnego zwycięstwa Robredo.

Kurs na Robredo wynosi 1.40, zaś za wygraną Rufina Bet365 płaci 2.80

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.