Środa z WTA Quebec

0

W środowej odsłonie WTA Quebec znów zobaczymy w akcji McHale. Amerykanka wydaje się znów nie powinna mieć większych problemów z awansem do kolejnej rundy. Zagra wprawdzie w wyżej notowaną rywalką, mimo to trzymam kciuki za McHale.


Amerykanka jest niżej rozstawiona w rankingu WTA ? na 84 miejscu przy 70 pozycji rywalki. Garcia dotąd nie rywalizowała z McHale w oficjalnym spotkaniu WTA.
To jednak Amerykanka wygląda dużo bardziej przekonywująco na kortach twardych. McHale stawiała się na większości większych zawodów przed US Open, gdzie była jednak eliminowana w I meczach. Na US Open przeszła jednak samą siebie, eliminując wyżej notowane Georges i Svitolinę, ulegając dopiero w III rundzie wysokiej klasy zawodniczce Ivanovic i to 1-2! W poniedziałek planowo nie miała większych problemów z Paszek, wygrywając 2-0 i tracąc tylko 3 gemy na rzecz rywalki.

Garcia wygląda na tle McHale dużo gorzej. Francuzka też stawiała się na ważnych turniejach, ale w żadnym nie przeszła nawet rundy kwalifikacyjnej. Na US Open dotarła do II rundy, gdzie odprawiła ją planowo Robson 0-2. W Quebec City Garcia wyeliminowała już Wozniak, oddając rywalce 7 gemów.

Moją faworytką w tej parze jest McHale i taki jest mój typ.

Kurs na McHale wynosi 1.60, zaś za wygraną Garcii Betclic płaci 2.20

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.