Starcie pogromców Polaków w Halle!

0

W piątkowej odsłonie ATP Halle nie zobaczymy starcia mocarzów męskiego tenisa. Moją uwagę przykuwa jednak jedno spotkanie. Już jutro odbędzie się starcie Falli z Gojowczykiem. Obaj odprawili na wcześniejszych etapach turnieju reprezentantów Polski. Kto z nich pójdzie dalej i awansuje do ćwierćfinału turnieju w Halle?

Przed czwartkowym pojedynkiem wyżej w rankingu ATP stoi Falla, który jest notowany na 69 miejscu. Gojowczyk z kolei plasuje się na 120 pozycji w tym samym zestawieniu. Czy w takim razie to wyżej notowany Kolumbijczyk wygra starcie na etapie 1/8 finału?

Trudno to jednoznacznie stwierdzić. Falla pokonał w I rundzie ATP Halle Łukasza Kubota 1-2, po czym niespodziewanie odprawił z turnieju faworyta gospodarzy Hasse 0-2. Tym samym sprawił już w Niemczech małą niespodziankę.

Podobny przebieg turnieju widzimy w historii Gojowczyka. Niemiec poradził sobie w I rundzie zawodów z Przysiężnym 2-0, po czym ograł w II rundzie zawodów wysoko notowanego Raonica! Jak na zawodnika, który występ w Halle zawdzięcza dzikiej karciej, osiągnął już bardzo dużo!

Kto z tej dwójki osiągnie jeden z lepszych wyników swoich ostatnich tygodni i awansuje do ? finału zawodów w Halle? Wydaje się, że większe szanse można dać Gojowczykowi!

Kurs na Fallę wynosi 1.60, zaś za wygraną Gojowczyka Bet365 płaci 2.20.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.