Vinci czy Penetta

Bardzo ciekawie zapowiada się środowe starcie na US Open. Już jutro Vinci podejmie Penettę i bez wątpienia rozegra jedno z ważniejszych spotkań włoskiego tenisa w ostatnim okresie.


Faworytką wydaje się być Vinci. Włoszka jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 13 miejscu przy 83 pozycji rywalki. Posiada z nią wprawdzie negatywny bilans bezpośrednich spotkań (3 do 4), jednak wszystkie starcia miały miejsce dość dawno. Najświeższe z nich odbyło się w 2010 roku, od tego czasu Penetta złapała ciężką kontuzję, a Vinci wyraźnie poprawiła dyspozycję sportową. Kto będzie lepszy na US Open?

Patrząc tylko na wyniki Vinci ? wydaje się, że nie ona. Włoszka zagrała dobre zawody tylko w Cincinnati, a w Montrealu, Carlsbad i New Haven zaprezentowała się dużo poniżej swojej pozycji w rankingu WTA. W każdym z powyższych zawodów była eliminowana przez niżej notowaną rywalkę.

Wcale nie lepiej przed US Open wyglądała Penetta. Włoszka tylko na słabo obsadzonych zawodach w Bastad zagrała dobre mecze, w kolejnych turniejach była już szybko eliminowana. Dużo lepiej wygląda na Wielkim Szlemie. Tutaj zaskakująco poradziła sobie już w Kuznetsovą i Halep, choć właściwie obie powinny ją odprawić z US Open. Co ważniejsze, żadna rywalka nie urwała dotąd Peneccie seta na Wielkim Szlemie. Tym samym jestem optymistą przed jej jutrzejszym występem na US Open. Typuję wygraną Penetty.

Kurs na Penettę wynosi 1.80, zaś za wygraną Vinci Betclic płaci 1.90

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.