Wracamy na trawę!

0

Wielkoszlemowy Roland Garros to już przeszłość, rozgrywki na nawierzchni twardej możemy uznać za zakończone. Tym samym szybko wracamy na nawierzchnię trawiastą ? pora na przygotowania pod wielkoszlemowy Wimbledon! Pierwsze koty za płoty zawodnicy będą stawiać w Londynie i Halle. Wcześniej odbyły się jeszcze mniejsze zawody w Nottingham.


Przyjrzyjmy się, kogo zobaczymy w Niemczach. W Halle w poniedziałek swoje pierwsze mecze mają rozegrać przedstawiciele gospodarzy ? Kohlschreiber podejmie Seppiego, Struff zagra z Sousą, zaś Becker będzie rywalizował z Monfilsem. Wszyscy trzej awansują?

Tylko Becker nie jest uważany za faworyta w swoim pojedynku ? oczywiście zdaniem bukmacherów. Niemiec jest niżej notowany od swojego jutrzejszego rywala ? na 69 miejscu przy 28 pozycji Monfilsa. Co równie ważne, posiada z Francuzem negatywny bilans bezpośrednich spotkań. Wszystkie 4 mecze z Monfilsem kończył jako pokonany, choć żaden z nich nie był rozgrywany na trawie. Jak będzie w Halle?

Można spodziewać się podtrzymania dominacji Monfilsa. Francuz na niedawno zakończonym Roland Garrosie dotarł przecież do ? finału zawodów, odpadając dopiero w starciu z Murray?em 2-3. Z kolei Becker w Paryżu odpadł już w I rundzie, podobnie jak na zawodach w Nottingham. Gra przed swoją publiką i to chyba jego jedyny argument za nim przemawiającym. Typuję wygraną Monfilsa.

Kurs na Monfilsa wynosi 1.40, zaś za wygraną Beckera Betclic płaci 2.80.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.