Gdzie obstawiać mecze online? Jak obstawiać mecze przez Internet?

Osoby, które działają na rynku bukmacherskim wiedzą, że samo założenie konta nie wystarczy. Odrzucając w sposób zdecydowany tradycyjne sposoby obstawiania, niejako zgadzamy się na postawienie na formy bardzie współczesne. Ten artykuł postara się odpowiedzieć na pytanie, gdzie obstawiać mecze online, ponieważ wiele osób nadal nie może znaleźć odpowiedniej dla siebie niszy. Przede wszystkim postaramy się wspomnieć o najpopularniejszych firmach, a także o sposobie budowania przez nie zakładów. Jak wyglądają najpopularniejsze strony?

Gdzie obstawiać mecze online – specyfika tej formy bukmacherskiej

Chcąc się dowiedzieć, gdzie obstawiać mecze online, powinniśmy zaczerpnąć nieco wiedzy na temat szczegółów w tej kwestii. Zakłady internetowe w ostatnich latach stały się bowiem liderem jeśli chodzi o wszystkie kupony. Na ten moment rozpowszechnione wcześniej punkty stacjonarne sporo tracą, zwłaszcza w poszczególnym przedziale wiekowym. Najmłodsi gracze, którzy mogą jednak w pełni korzystać z oferty bukmacherskiej wybierają pobranie aplikacji czy obsługiwanie strony internetowej, głównie z powodu łatwości w zawieraniu kuponów. Bukmacherzy w temacie swojej propozycji poszli jeszcze o krok dalej, ponieważ poza wygodnym obstawianiem mamy szansę na oglądanie spotkań na żywo. Do wybranych wydarzeń oferowane są kursy bukmacherskie na żywo  połączone z transmisjami live. Można więc jednocześnie typować i oglądać wydarzenia sportowe. Szczególnie dobrze prezentują się tutaj takie firmy jak STS oraz Fortuna. Właściciele tych przedsiębiorstw stawiają bowiem na szeroką ofertę zakładów live, które w szczególności przy piłce nożnej są niezwykle atrakcyjne. Liczba plusów jest jednak o wiele większa. Wspomniani bukmacherzy pomagają nam w różny sposób w temacie skutecznego obstawiania meczów. Co zawiera ich oferta?

Fortuna oraz STS i kwestia bonusów

Obstawianie meczów online byłoby niczym, gdyby nie ścisła współpraca bukmachera z klientem. Wspomniane wyżej firmy są w tym temacie dosyć transparentne, ponieważ proponują wiele udogodnień. Na szczęście wiemy o nich naprawdę dużo, gdyż bukmacherzy przygotowali osobne zakładki z najlepszymi i ciągle ulepszanymi promocjami. Co gwarantują nam STS oraz Fortuna?

 • Zakłada bez ryzyka – Fortuna, a także STS w swoich ofertach promocyjnych stosują raczej standardowe usługi. Najchętniej wybieranym bonusem jest zakład bez ryzyka, lepiej znany jako cashback. Po spełnieniu konkretnych warunków, bukmacher zwróci nam pieniądze w przypadku przegranego kuponu.
 • Bonus bez depozytu – promocja, która ucieszy przede wszystkim rozpoczynających swoją grę bukmacherską. Wpisując kod promocyjny podczas rejestracji właściciele tych przedsiębiorstw przeleją nam konkretną sumę pieniędzy. Postępowanie zgodnie z instrukcjami może nas więc zbliżyć do otrzymania „darmowych pieniędzy”.
 • Bonus od depozytu – w tym bonusie bukmacherzy najczęściej podwajają lub potrajają przelane przez nas pieniądze. Odbywa się to jednak tylko na początku gry, aczkolwiek możemy być zadowoleni – nasza ewentualna wygrana może znacznie wzrosnąć.

Gdzie obstawiać mecze online? Ranking bukmacherów

Myśląc dosyć poważnie o rozpoczęciu przygody z zakładami bukmacherskimi, warto zapoznać się z rankingiem firm. Poniżej przedstawimy najpopularniejsze przedsiębiorstwa, które proponują nam aplikację mobilną, która znacznie wspomaga cały proces obstawiania.

 • STS,
 • Fortuna,
 • LV Bet,
 • Betclic,
 • Totolotek,
 • pzBUK,
 • Betfan,
 • ETOTO,
 • TOTALbet,
 • forBET.

fot. Vasyl Shulga / shutterstock.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN