Jakie bonusy oferują legalni bukmacherzy?

Bonusy bukmacherskie to jeden z najskuteczniejszych sposobów na przyciągnięcie uwagi klientów do oferty właśnie tej firmy. Ze względu na fakt, iż różnice w ofercie obecnych firm są minimalne, zachęcenie miłośników sportu dodatkowymi środkami bonusowymi jest niezwykle atrakcyjne. Jakie bonusy są najczęściej spotykane wśród firm bukmacherskich? Przekonajmy się.

Bonus od depozytu

Bonus od pierwszej wpłaty depozytu to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj bonusu bukmacherskiego, jaki jesteśmy w stanie znaleźć w ofercie praktycznie każdej firmy oferującej tego typu usługi. Zasada bonusu jest niezwykle prosta. My wpłacamy wartość pierwszego depozytu, a w zależności od specyfiki oferty bukmacher dodaje na nasze konto bonusowe określoną wartość środków. Niektóre firmy bukmacherskie dają nam 100% wartości pierwszej wpłaty, inne z kolei dają nam inną wartość procentową wpłaty. To zdecydowanie najłatwiejszy i najbardziej atrakcyjny sposób na dodatkowe uzyskanie wsparcia od bukmachera. Pamiętajmy, że każda oferta bardzo dokładnie definiuje, jaka jest maksymalna wartość uzyskanego bonusu. Przykładowo lvbet bonus od pierwszej wpłaty przewiduje nawet 3000 złotych od pierwszych dwóch depozytów zrealizowanych przez klienta. W przypadku pierwszej wpłaty jest to 1000% do kwoty 1500 złotych. Druga wpłata będzie również nagrodzona bonusem w wysokości 50% wartości wpłaty, również do 1500 złotych.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to świetne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy nie są pewni, jak dokładnie działa mechanika obstawiania zakładów, a nie chcą już na samym początku swojej przygody doświadczyć bolesnej porażki. To również świetny pomysł na wysoką wygraną już podczas pierwszego zakładu i motywację do pracy nad swoim systemem. Zakład bez ryzyka to bonus, w ramach którego bukmacher oferuje nam możliwość postawienia pierwszego zakładu bez możliwości utraty swoich środków postawionych na dane wydarzenie.

Jak to działa? Użytkownik po pierwszym depozycie realizuje pierwszy zakład. W przypadku wygranej gracz zyskuje wygraną i może cieszyć się ze spektakularnego początku przygody. A co w przypadku przegranej? Bukmacher oddaje nam całą kwotę, najczęściej w ramach konta bonusowego. Podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu, również w tym przypadku należy zwrócić uwagę na to, jaka wartość zakładu bez ryzyka jest oferowana przez bukmachera. Bonus LVBet na zakład bez ryzyka oferuje aż 333 złotych zwrotu.

lvbet bonus

Fot. wee dezign / shutterstock.com

Bonus dodatkowy bez wymaganego depozytu

 

Ostatnim, nie mniej popularnym bonusem, jaki znajduje się w ofercie zdecydowanej większości bukmacherów, jest zakład darmowy, dobrze znany pod nazwą freebet. Każdy, kto podczas rejestracji zaznaczy odpowiednią opcję, będzie mógł uzyskać możliwość jednorazowego darmowego typowania jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty.

W tym przypadku bukmacherzy stawiają na dość wymagające warunku, których spełnienie uprawnia nas do uzyskania wygranej z bonusa. Najczęściej freebet musi składać się z kuponu zawierającego więcej niż jedno wydarzenie o łącznym kursie przewyższającym przykładową wartość 2.50. Jest to jednak świetny pomysł na to, by sprawdzić się w typowaniu bez najmniejszego ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.