Regulamin

 1. Każda osoba pisząca w serwisie BetGol.pl jest prawnie i etycznie odpowiedzialna za wszystko, co napisze. Wchodząc na serwis BetGol.pl zobowiązujesz się więc przestrzegać obowiązujące w Polsce prawo.
 2. Serwis BetGol.pl nie odpowiada za żadne wypowiedzi umieszczone w serwisie. Komentarze, Shoutbox służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są odpowiedzialni za to, co napiszą.
 3. Na BetGol.pl zabrania się:
  1. umieszczania reklam innych stron, w tym wszelkich konkursów polegających na głosowaniu na dany zespół
  2. używania w nadmiernym stopniu wulgaryzmów
  3. wyzywania, ubliżania innym użytkownikom serwisu
  4. podszywania się pod innych użytkowników nabijania postów (pisanie postów nic nie wnoszących do tematu)
 4. W serwisie BetGol.pl jesteś zobowiązany do przestrzegania zasad ortografii polskiej. Jeżeli masz z tym problem, przed napisaniem swojej wypowiedzi sprawdź ortografię w edytorze tekstu ze słownikiem języka polskiego. Dozwolone jest pisanie bez polskich znaków diakratycznych.
 5. Serwis BetGol.pl jest na bieżąco moderowane przez grupę moderatorów (poziom: moderator) oraz administratorów (poziom: administrator), którzy mają prawo do banowania użytkowników i usuwania wypowiedzi niezgodnych z regulaminem.
 6. Publikując cokolwiek w serwisie BetGol.pl, zachowujesz prawa autorskie. Jeżeli będziesz cytował kogoś wypowiedź lub fragment artykułu z innego serwisu lub gazety, podaj źródło.
 7. Podczas rejestracji w serwisie nie musisz podawać szczegółowych danych (adres, imiona rodziców). Musisz jedynie podać swój e-mail. Jest on potrzebny w przypadku zgubienia swojego hasła dostępowego.
 8. Nie stosowanie się do regulaminu może zakończyć się zablokowaniem użytkownika – tzw. "banem". Użytkownik nie będzie mógł wtedy wejść na serwis BetGol.pl.
 9. Kwestie sporne rozstrzygają Administratorzy serwisu BetGol.pl.
 10. Każda osoba aby korzystać z serwisu BetGol.pl musi zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać.