Bedorf czy Kita? Kto zwycięży w wielkim pojedynku?

Przed nami najokazalsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 r na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegra się gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 Colosseum, na której zobaczymy najwspanialsze osobistości krajowego oraz europejskiego MMA. Będzie to przełomowy wieczór – jak już podali do wiadomości organizatorzy padnie rekord kibiców zgromadzonych na trybunach – KSW Narodowy live zobaczy blisko 50 tysięcy entuzjastów mieszanych sztuk walki.

Nie tylko pod względem liczby fanów będzie to rekordowa gala, ale także pod względem sportowym – aż w pięciu spośród jedenastu nakreślonych walk stawką będzie mistrzowski pas federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Kibice zebrani na trybunach jak i przed telewizorami już od pierwszego starcia gali muszą spodziewać się znacznych emocji – w inauguracyjnej bitwie zawodniczki Ariana Lipski oraz Diana Belbita konkurować będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka zawodniczek na gali, w następnych 10 walkach wojować będą mężczyźni.

Gala KSW 39 będzie decydująca również pod drugim względem – w głównej rywalizacji wieczoru rękawice skrzyżują dwaj rekordziści Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski stoczą bój, jaki da odpowiedź na analizowanie – który spośród tych dwóch znanych zawodników jest najmocniejszy!

Jak zwykle obserwatorzy MMA czekać będą dodatkowo na starcie z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Owym razem rywalem byłego strongmana będzie przeciwnik sprzed lat, właśnie w konkursach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Kultowy „Tyberian” jak dotychczas w formule MMA stoczył trzy walki – wszystkie kończyły się wygraną Kowalczyka już w pierwotnych fazach. Bitwa Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk z pewnością będzie dla zwolenników zgromadzonych na obiekcie czymś fascynującym i można oczekiwać na superciężkie starcie dwóch gigantów.

Ogromnym zaciekawieniem cieszyć się będzie również bitwa Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski to będzie nadzwyczajnie zachwycające starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w niesamowitym stylu przezwyciężył na gali KSW 37 uprzedniego mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tejże potyczce nie będzie posiadał nic do stracenia i ewentualna wygrana awansuje go na wierzchołek wagi ciężkiej.

Następna konkurencja do jakiej zajdzie w Stolicy to walka z kręgu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika z oczywistością będzie popularnym wydarzeniem. Rozgrywka prawdopodobnie nie będzie stać na doskonałym stylu sportowym, lecz z pewnością będzie owe widowisko którego oczekują widzowie pod względem ważnego komercyjnego widowiska. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu live? Wyłącznie na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy mocnych pojedynków… kolejną walką którą na gali KSW Colosseum będą mogli oglądać kibice będzie walka dwóch wybornych zawodników wagi ciężkiej. Poprzedniego już czempiona z niedawnym konkurentem. Karol Bedorf – Michał Kita live to będzie prawdziwy hit, jaki najprawdopodobniej wyselekcjonuje reprezentanta, jaki w przyszłej swojej bitwie będzie walczyć o mistrzowski pas.

Obok wymienionych pojedynków zobaczymy pięć innych, w jakich aż w trzech pulą będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej zabiegać będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego pasa do 70 kilogramów, natomiast Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii spróbuje zachować pas czempiona wagi piórkowej.

Jednakowoż to nie wszystko! Na ów powrót oczekiwali wszelcy wielbiciele MMA w Polsce – do klatki wraca Łukasz Jurkowski. Oponentem naszego zawodnika (niedawno komentatora gal KONFRONTACJI SZTUK WALKI) będzie Rameau Sokoudjou, który dość ostatnio konkurował o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Wracający po 6 latach przerwy „Juras” podejmuje więc niebezpiecznego przeciwnika a sympatycy mogą spodziewać się nietuzinkowo interesującej walki. Co więcej, na Stadionie Narodowym własny debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – polski zapaśnik, który w stylu klasycznym zagarnął brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a także srebrne medale mistrzostw świata jak i mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 08.05.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)

Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs Julio Gallegos (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

  

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.