Fortuna i zakłady na Esport

Mówiąc o największych zakładach bukmacherskich w naszym kraju, nie możemy zapomnieć o przedstawieniu wszystkich istotnych propozycji w ofercie. Bukmacherzy będący liderami w branży, jak chociażby Fortuna stawiają bowiem na Esport, który jest przede wszystkim świetną alternatywą dla standardowej oferty. Co trzeba wiedzieć przed obstawianiem wydarzeń z Esportu? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule, zahaczając w szczególności o konkretne tytuły. Jeśli chodzi o Fortunę, to proponuje nam ona aż osiem gier, które obstawiać możemy na kilka sposobów.

Fortuna – Esport i liczba gier możliwych do obstawiania

Esport, zwłaszcza w takich zakładach bukmacherskich jak Fortuna, jest dziedziną niezwykle szanowaną przez graczy. Najwięcej przychodu z tworzenia kuponów kształtuje oczywiście stosunkowo młoda część zarejestrowanych klientów. Nie powinniśmy jednak zapominać o osobach zainteresowanych inną sferą stron bukmacherskich, ponieważ specyfika Esportu pozwala go obstawiać mniej doświadczonym klientom. Zakłady bukmacherskie Fortuna sprawę Esportu potraktowały poważnie, zwłaszcza jeśli chodzi o liczbę tytułów mogących stworzyć konkretny kupon. Opisywany w tym tekście bukmacher pod tym względem nie ma zbyt dużej konkurencji, ponieważ osiem gier, które dodatkowo są podzielone na kolejne kategorie, powinny działać na wyobraźnie. Jak jednak wygląda sam proces obstawiania? Fortuna w tym miejscu jest mocno transparentna, ponieważ nie kryje przed graczem żadnych tajemnic. Poniżej postaramy się przedstawić konkretne wskazówki, mogące pomóc w prawidłowym stworzeniu kuponu z wydarzeniami z Esportu.

Counter Strike:Global Offensive w ofercie Esportu

Legalni bukmacherzy, do których zalicza się firma Fortuna przedstawianie oferty na Esport praktycznie zawsze zaczynają od gry Counter Strike:Global Offensive. Nie będziemy w tym miejscu ukrywać, że aby cokolwiek wygrać, trzeba znać samą charakterystykę tego tytułu. CS:GO jest bowiem grą, której nie obstawimy dobrze, jeśli będziemy myśleć i analizować same kursy i poprzednie pojedynki. Chcąc jednak wygrywać na Esporcie jesteśmy wręcz zmuszeni do poznania tajników tej gry. Na czym ona polega? Laik rzekłby, iż jest to zwykła strzelanka, jednak w nawiązaniu do zakładów bukmacherskich to po prostu nie wystarczy. Największe turnieje umożliwiają nam przede wszystkim obstawianie końcowego wyniku, jednak równie istotne powinny być mapy, na które jest podzielona sama rozgrywka. To właśnie obstawianie konkretnych terenów pozwoli wygrać najwięcej.

League of Legends tuż za plecami

Esport w zakładach bukmacherskich Fortuna to także rywalizacja o względy klientów dwójki CS:GO oraz League of Legends. Popularny LOL oferuje nam całkiem inną rozrywkę, ponieważ nie jest to strzelanka, a walka całych drużyn złożonych z silnych postaci. Obstawianie wygląda jednak podobnie do tego, co oferuje poprzednik. Jako zarejestrowani klienci możemy stworzyć kupon zahaczający o końcowy wynik oraz zwycięzcę danej mapy. Bardzo atrakcyjne wygląda także opcja na obstawienie konkretnych statystyk poszczególnej drużyny (np. liczba wygranych map).

Fortuna w ofercie Esportu ma także takie gry jak: Call of Duty, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, Starcraft 2 oraz DOTA 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.