Jak działa wypłata z kasyna?

Jeśli byłeś w tradycyjnym kasynie, wiesz już, jak spieniężyć swoje żetony. tak naprawdę nie ma w tym nic trudnego. Po prostu podchodzisz do kasjera, wręczasz mu żetony i bierzesz gotówkę. Szybko i łatwo, prawda?

Ale czasy się zmieniły. Dołączyłeś do kasyna online i zarobiłeś wystarczająco dużo, aby dokonać wypłaty. Teraz pytanie brzmi: jak dokonać wypłaty? Jak przebiega cała procedura? Międzynarodowa porównywarka kasyn Foxbonus zawiera więcej informacji na temat zasad wypłat i wymagań dotyczących zakładów.

Kasyna online mają określone zasady wypłat. Mogą się nieznacznie różnić między sobą, ale zwykle wszystko przebiega w podobny sposób.

Odpowiednia dokumentacja

Zanim twoja wypłata zostanie przetworzona, kasyno online lub bukmacher będzie musiał zweryfikować określoną dokumentację. Otrzymasz wiadomość e-mail z kasyna online z wyszczególnieniem potrzebnych dokumentów. Dokumenty te obejmują;

Dowód osobisty

Musisz przesłać zdjęcie ważnego prawa jazdy, dowodu osobistego i paszportu. Zdjęcie, nazwisko i podpis powinny być wyraźne.

Rachunek za media

Zeskanuj ostatni rachunek za media. Może to być rachunek za telefon lub rachunek za prąd. Niektóre kasyna i bukmacherzy akceptują również wyciągi bankowe. Wysyłany rachunek powinien zawierać twoje imię i nazwisko oraz adres. Adres widniejący na rachunku powinien być taki sam, jak ten, który podałeś kasynu online podczas rejestracji konta. Nie może być starszy niż 6 miesięcy.

Dowód własności rachunków wypłat i depozytów

Aby udowodnić prawo własności musisz;

  • Wysłąć zdjęcie tylnej i przedniej strony karty. Pamiętaj, aby zasłonić lub wymazać środkowe cyfry numeru karty. Pomiń tylko pierwsze sześć i ostatnie cztery. Zablokuj również numer CSR na odwrocie karty.
  • W przypadku Skrill musisz wysłać zrzut ekranu strony profilu. Pełne nazwy powinny być widoczne i czytelne
  • Zrobić zrzut ekranu swojej strony szczegółów Neteller
  • Przesłać zdjęcie ostatniego wyciągu bankowego, aby potwierdzić przelew

Jeśli wymagana dokumentacja nie zostanie dostarczona w określonym terminie, proces wypłaty będzie anulowany.

Większość kasyn online zweryfikuje dokumenty w ciągu jednego dnia.

Weryfikacja telefoniczna

Czasami weryfikacja telefoniczna może być ważna przed przetworzeniem żądania wypłaty. Jeśli nie będzie to możliwe, żądanie zostanie całkowicie anulowane.

Limit wypłat

Kasyna online mają minimalne i maksymalne limity wypłat. Każde żądanie przekraczające limit jest odrzucane, a środki są zwracane na saldo konta twojego kasyna online

Metody Płatności

Sposób płatności zależy od metody wpłaty. Ale jeśli zastosowana metoda wpłaty nie pozwala na wypłatę, większość kasyn online zadowoli się przelewami bankowymi.

Ramy czasowe wypłaty

Wszystkie wnioski o wypłatę są przetwarzane w ciągu trzech dni roboczych po zweryfikowaniu wszystkich odpowiednich dokumentów. Jednak wykonanie przelewu bankowego może zająć do siedmiu dni. Przetwarzanie kart kredytowych Neteller, ecoPayz, Skrill i VISA zajmuje jeden dzień roboczy.

Naliczone opłaty

Większość kasyn online nie pobiera opłat za wypłatę. Musisz jednak uwzględnić opłaty bankowe i opłaty za przelew płatności.

Wniosek

Po zakończeniu procesu weryfikacji reszta jest tak prosta, jak kliknięcie przycisku wypłaty. Pamiętaj, że procesy weryfikacji mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Twojej gotówce. Wiesz co masz robić: po prostu przestrzegaj ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

kasyna internetoweFortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 830 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.