KSW 39: Znamy rywala dla Damiana Janikowskiego!

Przed nami najważniejsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegra się gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 Colosseum, na której zobaczymy najwspanialsze osobistości rodzimego oraz europejskiego MMA. Będzie to przełomowy wieczór – jak już potwierdzili twórcy padnie rekord widzów zgromadzonych na trybunach – KSW 39 na żywo oglądać będzie blisko 50 tysięcy sympatyków.

Nie tylko pod względem liczebności sympatyków będzie to doskonała gala, ale także pod względem sportowym – aż w pięciu z jedenastu ustalonych walk stawką będzie mistrzowski pas organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Fani zgromadzeni na stadionie jak również przed telewizorami już od wstępu gali powinni spodziewać się wspaniałych fascynacji – w pierwszej bitwie zawodniczki Ariana Lipski oraz Diana Belbita wojować będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka pań na gali, w kolejnych 10 starciach walczyć będą zawodnicy.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 będzie przełomowa również pod drugim względem – w głównej bitwie eventu rękawice skrzyżują dwaj geniusze Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski na żywo stoczą bój, jaki da odpowiedź na analizowanie – który z tych dwóch potężnych wojowników jest najlepszy!

Jak zwykle widzowie MMA oczekiwać będą również na pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem przeciwnikiem byłego strongmana będzie przeciwnik sprzed lat, właśnie w zawodach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Popularny „Tyberian” jak dotychczas w formule MMA stoczył trzy bitwy – każde kończyły się tryumfem Kowalczyka już w pierwotnych rundach. Wojna Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk na żywo z pewnością będzie dla wielbicieli zgromadzonych na obiekcie czymś niezwykłym i można czekać na superciężkie zderzenie dwóch gigantów.

Wyjątkowym zaabsorbowaniem cieszyć się będzie także starcie Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski online to będzie zdumiewająco pociągające starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w atrakcyjnym stylu pokonał na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 37 ówczesnego rekordzisty wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tej walce nie będzie miał nic do stracenia zaś możliwa zwycięska walka awansuje go na szczyt wagi ciężkiej.

Kolejna bitwa do której dojdzie w Warszawie to walka z cyklu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika online z pewnością będzie niesamowitym zjawiskiem. Rozgrywka prawdopodobnie nie będzie stać na gigantycznym stylu sportowym, jednak z oczywistością będzie owe widowisko którego oczekują widzowie pod względem znaczącego komercyjnego wydarzenia. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Jedynie na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy ciężkich pojedynków… kolejną walką którą na gali KSW Colosseum online będą mogli fascynować się widzowie będzie wojna dwóch wspaniałych zawodników wagi ciężkiej. Poprzedniego już czempiona z niedawnym pretendentem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie duży hit, który potencjalnie wyłoni reprezentanta, jaki w przyszłej swojej bitwie będzie walczyć o mistrzowski pas.

Obok wyszczególnionych walk zobaczymy pięć następnych, w których aż w trzech pulą będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej współzawodniczyć będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego pasa do 70 kilogramów, zaś Marcin Wrzosek po raz pierwszy w karierze wypróbuje obronić pas mistrza wagi piórkowej.

Jednakże to nie wszystko! Na ten powrót wypatrywali wszyscy wielbiciele MMA w Polsce – do klatki powraca Łukasz Jurkowski. Rywalem lokalnego reprezentanta (niedawno komentatora gal KONFRONTACJI SZTUK WALKI) będzie Rameau Sokoudjou, który stosunkowo świeżo walczył o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Wracający po 6 latach przerwy „Juras” doświadcza więc niebezpiecznego oponenta a widzowie mogą spodziewać się zjawiskowo atrakcyjnej bijatyki. Co więcej, na Stadionie Narodowym swój debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – krajowy zapaśnik, który w stylu klasycznym przejął brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a także srebrne medale mistrzostw świata jak i mistrzostw Europy. Poznaliśmy też rywala byłego polskiego zapaśnika – będzie nim Julio Gallegos – doświadczony zawodnik MMA, który większość swojej kariery walczył w roganizacji XFC.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 11.04.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)

Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs Julio Gallegos (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

 

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.