Najbezpieczniejsze serwisy płatności online w 2020 roku

Kiedy bierzesz udział w rozgrywkach typu automaty owocówki online, oczywiście nie możesz po prostu zabrać pieniędzy na swoje konto i od razu wypłacić gotówkę. Ponieważ wszystkie zakłady są dokonywane cyfrowo, opcje bankowe muszą być również realizowane cyfrowo. W tym przewodniku przeprowadzimy Cię przez wszystkie dostępne opcje wpłat i wypłat, umożliwiające wypłacanie swoich wygranych pieniędzy w kasyno online.

Chociaż niektóre z tych opcji mogą być dla Ciebie nowe, przekonasz się, że gdy już wszystko skonfigurujesz, jest to o wiele wygodniejsze niż jazda samochodem do bukmachera za każdym razem, gdy chcesz postawić zakład lub transakcję. Bezpieczeństwo, które wiąże się z brakiem konieczności wychodzenia z domu z dużymi sumami pieniędzy, jest również ogromnym plusem i dogodnością – jesteśmy pewni, że szybko zdecydujesz się na alternatywne metody wypłacania swojej wygranej!

Opcje depozytu

Istnieje tak duża lista metod wpłat, które działają dla internetowych bukmacherów, że uważamy, że istnieje metoda dostępna dla każdego. Istnieją nawet opcje dla tych, którzy nie mają konta bankowego!

Gdy znajdziesz metodę, która Twoim zdaniem będzie dla Ciebie skuteczna, koniecznie sprawdź pełną recenzję, klikając przycisk pod każdym opisem. W ten sposób możesz przeprowadzić dalsze badania, aby upewnić się, że konkretna metoda, na którą masz oko, naprawdę będzie najlepszą dostępną opcją.

Karty kredytowe

Doszliśmy do wniosku, że równie dobrze możemy wykreślić tę listę za pomocą najpopularniejszej i najbardziej rozpowszechnionej opcji depozytów na świecie, kart kredytowych.
Dla tych, którzy naprawdę nie są świadomi, ta opcja depozytu obejmuje plastikową kartę, która jest albo połączona z kontem bankowym, albo ma już wbudowaną pewną kwotę kredytu. Wystarczy, że podasz informacje o karcie, a będziesz mógł grać w mgnieniu oka!

Można jedynie mówić o siostrzanej metodzie płatności Visa, Mastercard. Oba są pogrupowane częściej niż groszek i marchewka. Różnica między tymi dwoma jest minimalna i prawdopodobnie nie robi różnicy, jeśli używasz jednego lub drugiego.

Jednak nagrody za korzystanie z każdej karty są ustalane przez wystawcę karty, a nie przez sieć płatności. Oznacza to, że lepiej jest zwracać uwagę na konkretne warunki i nagrody niż na to, czy jest to karta Visa czy MasterCard.

Kryptowaluty

Jedną z najnowszych metod finansowania konta bukmacherskiego online jest kryptowaluta. Kryptowaluty to nowa forma cyfrowej waluty, która nie jest regulowana przez bank centralny, co pozwala mu mieć znacznie niższe / brak opłat i znacznie mniej problemów przy przesyłaniu środków przez Internet i na arenie międzynarodowej. Ponieważ wiele bukmacherów internetowych ma charakter międzynarodowy, może to znacznie ułatwić graczom rozpoczęcie gry.

Kryptowaluta jest wciąż stosunkowo świeżym pomysłem i może być nieco myląca, jeśli nie masz żadnego doświadczenia w tym temacie. Wiele różnych kryptowalut również ma zmienną wartość, co będzie miało wpływ na Twoje wrażenia z zakładów sportowych. Jeśli zdeponujesz pieniądze w krypto, a następnie przejdziesz do ich wypłaty, będziesz wypłacać je bez względu na bieżącą wartość tej waluty. Jeśli wartość wzrośnie, otrzymasz znacznie więcej pieniędzy, niż się spodziewałeś. Ale jeśli spadnie, dostaniesz mniej, niż mogłeś się spodziewać. Jest to po prostu coś, o czym należy pamiętać.

E-portfele

Skrill to niezwykle popularny portfel elektroniczny, który jest dostępny w prawie każdym internetowym zakładzie sportowym na świecie. Są akceptowane w ponad 200 krajach i obsługują 40 różnych walut.

Ich elastyczność jest imponująca, ale także ich zdolność do wydawania przedpłaconych kart MasterCard, które są połączone z Twoim kontem Skrill. Ta wygoda na najwyższym poziomie pozwala wydobywać pieniądze z bankomatu w dowolnym momencie za niewielką opłatą. Wpłacanie na Skrill jest tak proste, jak to tylko możliwe, jeśli masz konto bankowe lub możesz po prostu kupić środki od znajomego, który już ma na nim pieniądze.

PayPal

Paypal to portfel elektroniczny podobny do Skrill, Neteller i ecoPayz, o którym powiemy później. Różnica polega na tym, że PayPal nie oferuje programu VIP, a ich obsługa klienta jest czasami nieco niepewna. Nie są one również oferowane przez większość dostawców gier hazardowych online, podobnie jak ich odpowiedniki w e-portfelu.

Jednak jeśli chodzi o ułatwienie transakcji hazardowych online, PayPal robi to natychmiast i bez opłat. Opłata jest naliczana tylko wtedy, gdy próbujesz przeliczać waluty lub próbujesz użyć karty kredytowej, aby przelać pieniądze na konto PayPal.

Najlepszą cechą PayPal jest to, że po podłączeniu konta bankowego do twojego konta, przeniosą twoje saldo do twojego banku za niewielką opłatą 0,25 $. Transfer ten odbywa się w szokującym 30 minut, co dominuje nad każdą inną opcją w branży

Wypłata środków

Jeśli chodzi o opcje wypłat dla Twojego konta bukmacherskiego, będziesz miał prawie każdą z wyżej wymienionych opcji wpłat, która również działa jako opcja wypłaty. Oznacza to, że w ten sam sposób, w jaki przenosisz pieniądze na witryny, możesz w ten sam sposób, w jaki możesz przenieść pieniądze z witryn.

Najważniejsze, aby wybrać najlepszą opcję, jaka odpowiada Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj również, aby wybrać tę możliwość, która jest dostępna w kraju w którym mieszkasz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN