13. kolejka Serie A

13. kolejka Serie A obfituje w ciekawe spotkania zespołów znajdujących się w podobnej sytuacji w tabeli, ale da się znaleźć kilka spotkań godnych obstawienia.

Na sobotę proponuje następujące mecze:

– Novara ? Parma, X2. Pewniaczek. Novara czeka na swoje drugie zwycięstwo w Serie A od 20 września. Od tamtego czasu nie potrafi wygrać, nawet jeśli naprzeciw stają zespoły pokroju Bologni, Siemy czy Lecce. Parma pokazuje siłę ostatnimi czasy, i naprawdę nie wydaje mi się, abymożliwy był ich wyjazd z Piemontu bez choćby jednego punktu. Obstawiałbym pewne zwycięstwo Parmy, nawet pomimo ich słabych występów na wyjazdach, ale odstraszyły mnie trochę absencje w drugiej linii Gialloblu. Nie wystąpią Floccari, Modesto i Gobbi. Dlatego też wolę się ubezpieczyć na wypadek remisu. Ale Giovinco i spółkę stać na więcej.

– Lazio ? Juventus, na Juventus. Analiza obydwu ekip została przez mnie szczegółowo opisana w osobnym tekście, więc tutaj nie będę się rozpisywać. Chciałbym tylko podkreślić, że najlepiej jest poczekać z tym meczem do czasu ogłoszenia składów. Jeżeli kursy na Juventus wzrosną powyżej poziomu 2.80 oznaczać to będzie, że występ Pirlo jest bardzo zagrożony. A piłkarz ten jest niezbędny Juventusowi, i bez niego cały pomysł na grę Bianconerich się rozpadnie. Ale jeżeli Andrea zagra, to Lazio nie ma wielkich szans na wygraną.

Jeżeli chodzi o niedzielne mecze, to sytuacja wygląda bardzo nieciekawie. Nie da się znaleźć żadnego pewniaka, po wczorajszych wynikach, i wziąwszy pod uwagę absencje Nesty i Abbiatiego, nawet mecz Milan – Chievo nie może uchodzić za bezpieczny. Jedyne spotkanie które jestem skłonny obstawić dzisiaj to:

– Palermo – Fiorentina, X2. Każda seria ma swój koniec, więc Palermo musi kiedyś przestać wygrywać na swoim boisku. Co więcej, Artur Boruc jest w świetnej formie, w ostatniej kolejce udało mu się (przy drobnym wsparciu arbitra) powstrzymać Milan. Nowa miotła w Violi, i znajomość Palermo przez Delio Rossiego, wszystko zdaje się przemawiać na korzyść Violi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.