14 kolejkach kończy bieg w Gliwicach

0

Na zakończenie 14 kolejki Ekstraklasy zapraszamy do Gliwic. Miejscowy Piast podejmie Polonię Warszawa. I choć gospodarze dostali tydzień temu solidne lanie od średniaka ligowego, to niewykluczone, że w poniedziałek nie oddadzą kompletu punktów wyżej notowanemu rywalowi.


Gliwiczanie kojarzą mi się głównie z dużym zaangażowaniem na boisku i dość wyrównaną formą jak na beniaminka Ekstraklasy. Początek mieli całkiem przyzwoity, ostatnio jednak nieco spuścili z tonu i nie punktują już tak regularnie. Nie mniej jednak oczekujemy, że w poniedziałek zdobędą jakieś oczka. Piast przegrywał u siebie z Widzewem, Górnikiem Zabrze i Ruchem, natomiast Pogoń, Wisła i Podbeskidzie zostały odprawione stąd bez jakichkolwiek punktów. Bezkompromisowo ? Piast zanotował dopiero pierwszy remis w tym sezonie w poprzedniej kolejce.

W poniedziałek w Gliwicach stawi się Polonia.
Warszawiacy już nie imponują im tak formą ? zupełnie obok meczu w Zagłębiem przeszły czołowe postacie drużyny. Wszołek nie imponuje już tak na skrzydle, a Teodorczyk nie pokazuje się do gry. Bilans wyjazdowy Polonii jest nieco złudny, mając na uwadze ostatnie tygodnie w jej wykonaniu. Polonia wygrała w Bielsko-Białej, jednak po karnym w końcówce spotkania, nic większego nie prezentując na murawie. Kolejny trop wskazujący na obniżkę formy to zeszłotygodniowa porażka u siebie Zagłębiem ? znów niewidoczny Wszołek z Teodorczykiem. Tym samym typujemy, że goście nie wywiozą kompletu punktów z Gliwic.

Kurs na Piasta wynosi 3.30, remis jest wyceniany po 3.10, zaś za wygraną Polonii Bwin płaci 2.20

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.