Analiza meczu: Aue ? Wehen

Rozgrywki w trzeciej lidze niemieckiej szybkimi krokami dobiegają końca, pozostały już tylko trzy kolejki do zakończenia, a sprawa awansu nie jest do końca pewna. Dzisiaj w 36 kolejce na przeciw siebie staną drużyny Aue oraz Wehen i faworyta na prawdę nie trudno wskazać i jest nim oczywiście liderujący w lidze zespół gospodarzy tej potyczki. Aue ma jednak tylko jeden punkt przewagi nad Osnabruck, a przypomnijmy, że bezpośredni awans uzyskać może tylko jedna ekipa, więc mobilizacja po stronie gospodarzy jest ogromna. W znacznie odmiennej sytuacji są przyjezdni z Wesbaden, którzy nie grają już o nic. Na strefą spadkową mają bowiem dostateczną przewagę, aby być pewnym utrzymania, a do miejsc dających awans starta jest tak duża, że odrobienie tej straty z matematycznego punktu widzenia jest po prostu nie osiągalne.

Aue w tym sezonie swoją grą zachwyciło głównie w meczach przed własną publicznością i bilans ten jest rzeczywiście imponujący, dlatego warto się mu przyjrzeć:
14 ? zwycięstw,
2 ? remisy,
1 ? porażka.
Jeżeli Aue gra u siebie to praktycznie możemy być pewni, że trzy punkty powędrują w stronę gospodarzy. Oprócz znakomitej gry na własnym obiekcie, drużyna ta jest ostatnio w fenomenalnej formie, o czym świadczy pięć zwycięstw pod rząd, w których to dzisiejsi gospodarze tylko raz nie wygrali różnicą przynajmniej dwóch bramek. Poza tym pięć ostatnich meczy tego klubu w meczach na własnym boisku to:
Aue ? Holstein 3:1
Aue ? Osnabruck 3:0
Aue ? B. Monachium II 2:0
Aue ? Dresden 2:0
Aue ? Unterhaching
Jak wiać w każdym z tych meczów zobaczyliśmy przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo.

O Wehen za dużo dobrego nie można powiedzieć, patrząc na ich ostatnie wyczyny, ale nie ma się czemu dziwić, jeśli gra się o przysłowiową ?pietruszkę?. Oprócz tego dzisiejsi goście wyraźnie źle prezentują się poza swoim stadionem. W tym sezonie w meczach wyjazdowych prezentują następujący bilans:
4 ? zwycięstwa,
4 ? remisy,
9 ? porażek.

Rozpędzone i zmotywowane na 100% Aue nie powinno mieć dzisiaj żadnych problemów z grającym już o nic Wehen. Gospodarze wygrywając uczynią duży krok w stronę promocji do drugiej Bundesligi, bowiem powiększą przewagę nad Osnabruck do 4 punktów. Na prawdę ciężko spodziewać się tutaj innego rozstrzygnięcia, jak pewnego zwycięstwa Aue.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.