Analiza meczu: Birmingham – Hull | BetGol.pl

Analiza meczu: Birmingham – Hull

0

Birmingham w tym sezonie zaskoczyło swoich sympatyków na prawdę dobrą postawą, jeszcze nie tak dawno całkiem realne wydawały się europejskie puchary, teraz co prawda szansa na to mniejsza, ale i tak możemy być pełni podziwi dla gry tego klubu. Zespół ten na chwilę obecną plasuje się na 9 i do miejsc pucharowych brakuje mu 9 punktów. Znacznie gorzej przedstawia się sytuacja drużyny Hull, która robi wszystko, aby w tym sezonie nie utrzymać się w Premierschip. Zaledwie 27 punktów i 19 pozycja, to zdecydowanie za mało, aby móc grać w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. O tym czy drużyna ta jest się w stanie utrzymać, przekonamy się między innymi w dzisiejszym meczu.

Birmingham to ekipa, która na własnym terenie nie przegrywa, w tym sezonie zdarzyło się im to dwa razy, a było to dawno temu, bo jeszcze w pierwszej części sezonu. Ich bilans na St. Andrew’s Ground wygląda następująco:
7 – zwycięstw,
8 – remisów,
2 – porażki.
Drużyny z dolnej części tabeli wracają stąd z zerowym dorobkiem punktowym, a czołówka Premierschip ma tu spore problemy z wywalczeniem choćby jednego punktu. Czy w takiej sytuacji jest im w stanie zagrozić zespół Hull, który na wyjazdach prezentuje się wręcz fatalnie:
0 – zwycięstw,
4 – remisy,
14 – porażek.
Ciężko sobie wyobrazić, aby byli oni w stanie wywalczyć dzisiaj chociażby punkt. Hull zresztą szansę na odskoczenie od strefy spadkowej miało przed tygodniem w meczu z Burnley na własnym terenie, niestety przegrali i to wysoko, bo 4:1. A była to ich czwarta porażka w pięciu ostatnich meczach. Jakby tego było mało dzisiaj podopieczni trenera Dowie, wystąpią bez kontuzjowanych: Ashbee, Hunt, Dawson, Garcia, A Gardner, Zaki, Zayatte. Nieco mniej problemów ma szkoleniowiec gospodarzy, który radzić będzie sobie musiał tylko bez: O?Conner, Carsley, Dav Murphy. Poza tym do składu Birmingham wraca podstawowy bramkarz – Joe Hart.

Birmingham od 6 spotkań nie zaznało smaku zwycięstwa, głównie dlatego, że mierzyli się z mocnymi rywalami i grali na obcym terenie. Dzisiaj okazja ku przełamaniu jest idealna, po pierwsze mecz u siebie, a po drugie rywalem ich będzie Hull, czyli jedna z najgorszych ekip w lidze, która na wyjazdach praktycznie wszystko przegrywa.

Typ: 1
Kurs: 1.75

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.