Analiza meczu Boulogne – Sochaux

W środę 12 stycznia 2009r. zostanie rozegrany zaległy mecz (przeniesiony z powodu obfitych opadów śniegu) Ligue 1: US Boulogne – FC Sochaux.

Statystyki przemawiają na korzyść zespołu gości tego spotkania. Klub Boulogne do tej poty gra kompletne tyły w lidze francuskiej, w tabeli są wyżej tylko od chłopców do bicia – Grenoble. W zespole gospodarzy
zabraknie kontuzjowanego obrońcy: Damien Perrinelle, który w tegorocznych rozgrywkach krajowych zdobył 2 gole (najlepszy strzelec klubu ma na koncie 3 trafienia).

Boulogne strzela średnio 0,83 gola na mecz, a Sochaux równo 1,00. W średniej traconych goli na mecz również przegrywa Boulogne ze średnią 1,94, ich rywale mają średnią 1,24.

Biorąc pod uwagę poszczególne formacje tych klubów to obronę lepszą mają goście – 11 obrona w lidze, zaś gospodarze dysponują ostatnią, 20 defensywą ligi (lepsi nawet są obrońcy outsidera Grenoble). Z linią ataku jest podobna sytuacja Boulogne zajmuje 18 miejsce , a Sochaux klasyfikuje się na średnim, 13 miejscu.

Moim zdaniem opłaca się postawić na Sochaux, jednak osobom nie lubiącym zbędnego ryzyka radze postawienie 02, ponieważ nigdy nie wiadomo jak wpłynie doping swoich kibiców na Boulogne 😉

Typ: 2
Kurs w Betsson.com: 2,35

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN