Analiza meczu: Dumbarton – Alloa

Dzisiaj o godzinie 20:45 w szkockiej, drugiej dywizji dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołem Dumbarton, a Alloa. Gospodarze to siódma ekipa ligi i z dorobkiem 28 punktów raczej już nie mają szans na wywalczenie miejsca w fazie play-off, a nad strefą spadkową mają zaledwie cztery punkty przewagi, więc to, że drużyna w przyszłym sezonie będzie grać w tej samej lidze, nie jest wcale takie pewne. Przyjezdni to drużyna, która jest obecnie liderem ligi i bez wątpienia pozycji tej nie będą chcieli stracić do końca sezonu, gdyż do divisione one bezpośredni awans ma zapewniony tylko jeden klub. Póki co mają sześć punktów przewagi nad Cowdenbeath, ale mają o jeden mecz rozegrany więcej i jeżeli zespół z drugiej pozycji nadrobi zaległe spotkania, to całkiem możliwe, że ta przewaga będzie znacznie mniejsza. W takich okolicznościach Alloa nie może pozwolić sobie na odpuszczanie meczy i w spotkaniach z każdym zespołem muszą grać na 100%.

Dumbarton w tym sezonie nie spisuje się dobrze, ich gra nie wygląda najlepiej, co potwierdza zajmowane miejsce. W meczach na własnym obiekcie prezentują następujący bilans:
3 – zwycięstwa,
3 – remisy,
6 – porażek.
Do tego ich ostatnia forma pozostawia wiele do życzenia, drużyna na pięć ostatnich spotkań wygrała zaledwie raz i było to z drużyną – East Fife, czyli ósmą ekipą ligi. Pozostałe cztery spotkania to same porażki.
Nieco lepiej wygląda sytuacja dzisiejszych gości, bowiem drużyna Alloa w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze. Potwierdzają to chociażby ich ostatnie występy, w których od sześciu spotkań nie zaznali porażki, a na pięć ostatnich pojedynków jako zwycięzcy schodzili z boiska trzykrotnie. Zespoły o znacznie słabszej sile ognia, w konfrontacji z Alloa wypadają bardzo słabo, w większości wypadków nie zdobywając nawet punktu. Poza tym przyjezdni w tym sezonie w roli gościa spisują się całkiem przyzwoicie:
5 – zwycięstw,
4 – remisy,
2 – porażki.
Jak widać zespół ten jest niezwykle ciężko pokonać, nawet gdy występuje w roli drużyny gości.

Jeżeli Alloa zdobędzie dzisiaj trzy punkty znacznie przybliży się do celu na ten sezon, jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wszyscy w klubie widzą, że mogą to osiągnąć w tym sezonie, jednak do samego końca muszą do swoich konfrontacji podchodzić w pełnym skupieniu, by nie tracić głupio punktów. Ich przewaga punktowa nie jest na tyle wysoka, aby mogli odpuszczać sobie spotkania. Kursy wystawione na to spotkanie to niezły valuebet i warto z tego skorzystać.

Typ: 2
Kurs: 2.15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

kasyna internetoweFortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 830 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.