Analiza meczu: FC Ingolstadt – Holstein Kiel

Już dziś o godzinie 14:00 rozpocznie się rywalizacja w niższych ligach niemieckich. Szczególnie ciekawie sytuacja wygląda w III lidze niemieckiej, gdzie kilka drużyn z czołówki ma jeszcze całkiem realne szanse na awans do II Bundesligi. Spotkanie Ingolstadt z Holsteinem, to pojedynek drugiej z osiemnastą drużyną w tabeli. Zarówno jedni jak i drudzy mają odmienne cele na ten sezon i prawdopodobnie do końca sezonu będą musieli grać z pełną motywacją. Gospodarze oczywiście myślą tylko i wyłącznie o grze w przyszłym sezonie na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech, a grywali już tam z powodzeniem, zespół mają przyzwoity, więc jeśli nie popsują sobie drugiej części sezonu, to prawdopodobnie cel ten osiągną. Goście dzisiejszego spotkania, to drużyna która o ligowy byt będzie walczyć do samego końca, a że ścisk w dole tabeli jest niemalże taki sam jak w czołówce, to odpuszczać nie mogą żadnego meczu.

Ekipa FC Ingolstadt bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie na własnym obiekcie, na 11 rozegranych tutaj spotkań mogą pochwalić się następującym bilansem:
6 – zwycięstw,
3 – remisy,
2 – porażki.
Warto również zaznaczyć, że ostatnio złapali dobrą formę, wygrywając spotkanie za spotkaniem aż do meczu z liderem III ligi – zespołem Osnabruck. W spotkaniu tym byliśmy świadkami bezbramkowego remisu. Jednak jeśli z pięciu ostatnich spotkań, wygrywa się cztery i odnosi remis z najlepszym zespołem ligi, to śmiało można powiedzieć, że dyspozycja gospodarzy jest w jak najlepszym porządku. Ingolstadt na wpadki na własnym obiekcie z drużynami z dolnej części tabeli, pozwolić sobie nie może, gdyż jak wspomniałem wcześniej, rywalizacja o promocję do II Bundesligi jest niezwykle zacięta, a mając na koncie 37 punktów, biorąc pod uwagę, że kolejne zespoły mają również 37 i 34 punkty, awansu pewnym być nie można. Pocieszający jest jedynie fakt, że dzisiejsi gospodarze mają do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania i dzięki nim mogą odskoczyć reszcie na kila punktów i spokojnie utrzymywać przewagę do końca sezonu, ale najpierw trzeba wygrać dzisiejsze spotkanie. Przyjezdni natomiast w tym sezonie na wyjazdach nie błyszczą, co dobrze przedstawia sytuacja:
2 – zwycięstwa,
1 – remis,
8 – porażek.
Bilans ten mówi tylko jedno, że Holstein zdobyte punkty w tym sezonie, w większości uzbierał na własnym obiekcie. Do tego warto przyjrzeć się ostatniej formie drużyny gości, która co ciekawe nie jest najgorsza, bo dwa razy udało im się wygrać, dwa razy zremisować i tylko raz przegrali, jednak forma wyjazdowa w ostatnim czasie nie uległa poprawie, bowiem w pięciu spotkaniach odnieśli trzy porażki, jeden remis i jedno zwycięstwo.

Ingolstadt w ostatnim czasie wyraźnie pokazuje, że jest w formie, co potwierdzają wyniki, do tego warto dodać, że na swoim obiekcie w ostatnim czasie nie zdołał ich pokonać nawet lider III ligi. Bez wątpienia nie jest im straszny żaden zespół zaplecza drugiej Bundesligi, a tym bardziej Holstein, które w tym sezonie walczy zaledwie o pozostanie w lidze. Co prawda przyjezdni w ostatnim czasie prezentują się nieco lepiej, ale jednak w pojedynku z takim zespołem jak dzisiejsi gospodarze trudno dopatrywać się ich szansy na korzystny wynik. Kurs nie zadowala, ale myślę, że zmotywowany zespół Ingolstadt powinien to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Typ: 1
Kurs: 1.50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

kasyna internetoweFortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 830 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.