Analiza meczu: Grasshopper ? Bellinzona

W lidze szwajcarskiej dojdzie dzisiaj do spotkania, w którym na przeciw siebie staną zespoły Grasshopper oraz Bellinzona i to wśród gospodarzy upatruje się faworyta i to zdecydowanego. W wszystko głownie za sprawą, że przyjezdni w tym sezonie raczej już nie zmienią swojej pozycji numer 9, gdyż nad ostatnim Aarau mają 7 punktów przewagi, do Zuricha natomiast tracą aż 16 oczek i ciężko przypuszczać, aby byli w stanie tą stratę odrobić. Po prostu drużyna ta musi szykować się na zakończenie sezonu, w którym będzie grać mecz barażowy o Supeligę. Gospodarze są w nieco innej sytuacji, gdyż dla nich liczy się tylko jedno, wywalczenie miejsca w europejskich pucharach i póki co im się to udaje, gdyż zajmują 3 pozycję, uprawniającą do gry w Lidze Europejskiej. Jednak przewagę nad czwartym zespołem mają zaledwie w postaci 2 punktów, także muszą wykorzystać to, że grają ze słabszą drużyną i zdobyć komplet punktów.

Grasshopper w tym sezonie wysokie trzecie miejsce zawdzięcza głównie grze na własnym obiekcie, gdzie pochwalić się może następującym bilansem:
10 ? zwycięstw,
1 ? remis,
2 ? porażki.
Do tego wspomnieć należy o znakomitej dyspozycji zespołu w ostatnim czasie, dzisiejsi gospodarze bowiem spośród pięciu ostatnich meczy aż cztery rozstrzygnęli na swoją korzyść, przy czym raz musieli uznać wyższość rywala. W drużynie Ciriaco Sforza kontuzjowani są: Basha, Calla, Lulic, Renella, Schultz; jednak nie są to ważne postacie dla zespołu. Nieco gorzej wygląda sytuacja u dzisiejszych gości, gdyż na murawie z powodu zawieszenia za kartki nie zagrają: Diarra, Rocca, Lima, a piłkarze ci w ostatnim czasie grywali w pierwszym składzie Bellinzony. Poza tym kontuzjowani są jeszcze: Sermeter, Edusei. O grze przyjezdnych w tym sezonie, w meczach wyjazdowych można powiedzieć tylko jedno ? katastrofa. Przyjrzyjmy się zatem ich statystyce gry na obcych boiskach:
1 ? zwycięstwo,
1 ? remis,
11 ? porażek.
Cztery punkty zdobyte w 13 meczach jest wynikiem śmiesznym, tylko ostatni Aarau ma gorszą zdobycz punktową (3 punkty). Poza tym drużyna jest w bardzo słabej formie, w pięciu ostatnich meczach wygrali zaledwie raz, odnosząc aż cztery porażki.

W dzisiejszym spotkaniu ciężko spodziewać się innego wyniku, jak zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy, tym bardziej że oba kluby mierzyły się już w tym sezonie i znacznie lepsi okazali się piłkarze Grasshopper, którzy rozgromili swojego rywala aż 7:0. Czy dzisiaj będzie podobnie? Trudno przypuszczać, aby ten wynik udało się powtórzyć piłkarzom Sforzy, ale wygrać i to dosyć pewnie, na pewno są w stanie.

Typ: 1(-1)
Kurs: 1.65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.