Analiza meczu: Nordsjaelland – Randers

Dzisiaj o godzinie 18:30 dojdzie do spotkania dwóch zespołów z dolnej części tabeli w duńskiej Superligaen. Na pierwszy rzut oka faworyta ciężko wskazać, ale jeśli weźmiemy pod uwagę kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie to o znalezienie dobrego typu wcale nie jest trudno. Naszym zdaniem to piłkarze gospodarzy mają po swojej stronie więcej plusów i to oni dzisiaj powinni być stroną przeważającą.

Nordsjaelland w tym sezonie nie spisuje się najlepiej, ale ich gra na własnym stadionie nie wygląda wcale tak źle. Przypomnijmy, że do tej pory na własnym terenie zdołali oni pięć razy wygrać, cztery razy zremisować i pięć razy przegrać. Do tego trzeba zaznaczyć, że jak na zespół z dolnej części ligowej tabeli ich ostatnie występy wcale do najgorszych nie należą, bo dwa razy przegrywali, raz remisowali i dwa razy wygrali. Na szczególną uwagę zasługuje ich ostatni mecz z Silkeborgiem zakończony zwycięstwem po dobrej grze 3:2.

Randers natomiast to zespół, który kompletnie nie radzi sobie w meczach wyjazdowych, o czym świadczy zaledwie jedno zwycięstwo poza własnym terenem. Zdołali oni natomiast aż 9 razy zremisować i pięć razy przegrać. Niezbyt pocieszający jest fakt wielu remisów, ale na ten właśnie wypadek dajemy typ na zwycięstwo gospodarzy przy zwrocie całkowitej stawki w przypadku remisu. Jest to naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie na to spotkanie.

Aby obstawić ten mecz, zarejestruj się w unibet.

Kursy na to zdarzenie:
1 (Remis nie ma zakładu) ? 1.70
2 (Remis nie ma zakładu) ? 2.06

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.