Analiza meczu: Rochdale – Bradford

O godzinie 20:45 obok tak prestiżowych rozgrywek jak Liga Mistrzów, będziemy się mogli emocjonować piłką w Anglii i League Two, w której dzisiaj zostanie rozegrana następna kolejka ligowa. Mecz, który pozwoliłem sobie wybrać, to spotkanie pomiędzy obecnym liderem ligi – Rochdale, a zajmującym 18 lokatę – Bradfordem. Gospodarze okupują pierwszą pozycję i mają pięć punktów przewagi nad drugim i trzecim zespołem, a do tego jeden mecz rozegrany mniej. Przewaga wydaję się więc być bezpieczna, więc do swoich meczy Rochdale powinien podchodzić ze spokojem i bez nerwów, aby to miejsce dotrzymać do końca sezonu. Trzy pierwsze miejsca w League Two otrzymują automatyczną promocję o klasę wyżej, Rochdale nie może nie wykorzystać tej szansy.

Gospodarze dzisiejszego spotkania, w tym sezonie na własnym obiekcie radzą sobie znakomicie. Mogą pochwalić się bowiem następującym bilansem:
11 – zwycięstw,
1 – remis,
3 – porażki.
Do tego warto wspomnieć o ich dobrej formie, w ostatnich pięciu spotkaniach trzy razy schodzili z boiska z kompletem punktów, raz musieli dzielić się punktami i raz zakończyli mecz z zerowym dorobkiem. Poza tym Rochdale na własnym obiekcie jest od ośmiu spotkań nie pokonany, gdzie w 11 na 15 meczy zdobył dwie i więcej bramek. Statystyki te są imponujące i ich dzisiejszy rywal będzie miał niezwykle trudną przeprawę. Bradford jest obecnie na 18 miejscu i od strefy spadkowej oddaleni są o 11 punktów, więc ciężko się spodziewać, aby byli w stanie w tym sezonie spaść z ligi. Zespół na wyjazdach radzi sobie dosyć przeciętnie i ich gra przedstawia się następująco:
5 – zwycięstw,
4 – remisy,
5 – porażek.
Warto wspomnieć, że przyjezdni w ostatnim czasie wyraźnie znajdują się bez formy, o czym świadczą poprzednie mecze. A wśród nich tylko raz zdołali rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, aż trzy razy ulegli swojemu rywalowi i raz mecz z ich udziałem zakończył się wynikiem remisowym

Rochdale odnosząc dzisiaj zwycięstwo znacznie przybliży się do tego, aby w przyszłym sezonie grać w League One. Ewentualne trzy punkty pozwolą im na umocnienie się na pozycji lidera, którą zajmowali by z bezpieczną przewagą punktową. A że zespół ten potrafi wygrywać, pokazał już w występach chociażby na własnym terenie, gdzie mało który zespół wywalcza korzystny dla siebie rezultat.

Typ: 1
Kurs: 1.53

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN