APOEL Nikozja – rywal Wisły Kraków

APOEL Nikozja to rywal piłkarzy Wisły Kraków w IV rundzie Eliminacji do Ligi Mistrzów. O czym powinni wiedzieć krakowscy piłkarze przed meczem z Cypryjczykami ? Futbol cypryjski w ostatnich latach znacznie się wybił. Nowe stadiony, dobrzy zawodnicy, i sukcesy w pucharach, a wszystko to za sprawą wielkich pieniędzy jakie pojawiły się w tym kraju.

Mistrz Cypru (wcześniej także Anarthosis Famagusta), regularnie, z sezonu na sezon jest wzmacniany. Do dotyczy też APOEL -u. Adel Adorno, Sanel Jahić i Marcelo Olivera to zawodnicy, którzy wzmocnili zespół Ivana Jovanovicia. Brazylijczyk z włoskim paszportem Gustavo Manduca to lider i gwiazda drużyny. Budżet klubu z Nikozji jest porównywalny z tym, którym dysponują krakowianie, ale zarobki piłkarzy na Cyprze są wyższe. APOEL Nikozja to drużyna zbliżona poziomem sportowym, finansowym i organizacyjnym do Wisły Kraków. Pamiętajmy, że drużyn z tego kraju lekceważyć nie można, a w każdym razie nie powinno się. Dowód? Proszę bardzo. Kilka lat temu Anarthosis Famagusta wyeliminował Olympiakos Pireus, a APOEL grał już w Lidze Mistrzów. Na korzyść krakowian przemawia fakt, że Wisła jest w sezonie, a na Cyprze liga rusza dopiero za 2 tygodnie. Miejmy nadzieje, że podopieczni Maaskanta staną na wysokości zadania i tym razem awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Już teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN