ATP Bukareszt: Mężczyźni na kort!

Wieki Szlem w 2011 roku stał się już historią. Po Australian Open, Roland Garrosie i Wimbledonie, na których sukcesy świętowali najlepsi tenisiści w rankingu ATP, przyszedł też czas na US Open, gdzie dla odmiany znów wygrał Djokovic. Dla Serba jest z pewnością najlepszy rok w karierze. Czy będzie w stanie utrzymać równie wysoką koncentrację na mniejszych zawodach?

Tym samy tenisiści opuścili kontynent amerykański i rozjechali się na mniejsze turnieju. Wielcy światowego tenisa odpoczywają, jednak na kortach pojawią się inne rozpoznawalne nazwiska. Wprawdzie mniej medialne, ale wciąż znaczące w światowym tenisie.

I tak w Bukareszcie znów udział zapowiedział Carlom Berlocq. Sklasyfikowany na 71. miejscu w rankingu ATP Argentyńczyk zaliczył całkiem udany występ na US Open, gdzie został wyeliminowany przez nikogo innego jak samego Djokovica. W połowie września pojawił się jednak we Włoszech, gdzie wziął udział w turnieju w Todi. Po 5 wygranych meczach sięgnął po tytuł zwycięzcy, choć należy zauważyć, iż nie rywalizował z silnymi przeciwnikami. Na drodze Argentyńczyka stawali Volandri, Lorenzi, Fischer, Olaso i Fabiano, którzy potrafili urwać Berlocq zaledwie jednego seta. Berlocq wydaje się być w dobrej formie i nie ma problemów z pokonywaniem niżej notowanych zawodników. Nie potrafi jednak podjąć walki z wyżej notowanymi.

We wtorek nie będzie jednak musiał się o to martwić. Rywalem Argentyńczyka będzie Haider ? Maurer, który jest młodym zawodnikiem, wciąż nie sklasyfikowanym w rankingu ATP. Tenisista nie przebrnął kwalifikacji turnieju w Cincinatti, w 1. rundzie pożegnał się także z rozgrywkami Winston Salem i US Open. W Davis Cupie potrafił jednak ograć wyżej notowanego Xaviera Malissę. Czy sprawi niespodziankę też we wtorek?

W 4 dotychczas rozegranych spotkaniach Berlocq wygrywał 3-krotnie, wszystkie bezpośrednie pojedynki w 2011 roku – w Rzymie, Nicei i Winston Salem. Czy potwierdzi wyższość również w Bukareszcie?

Kurs na Berlocq wynosi 1,35, zaś za wygraną Haidera-Maurera Betsson płaci 3,02.

Już teraz otwórz konto na Betsson i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN