Banfield walczy o mistrzostwo

0

Ostatnia kolejka ligi argentyńskiej. Banfield jest liderem tabeli z dwupunktową przewagą nad Newell’s Old Boys. Jeżeli Banfield swój mecz zremisuje, a drużyna z Rosario wygra, dojdzie do spotkań play-off. Jeśli jednak goście zdobędą komplet punktów, to zapewnią sobie mistrzostwo kraju już dzisiaj.
Jak nie trudno się domyśleć, w szeregach Banfield panuje ogromna mobilizacja przed tym spotkaniem. Może w ostatnich meczach nie zachwycali, jednak potrafili je wygrywać, co świadczy o ich dużym potencjale. W spotkaniach wyjazdowych goście mają drugi bilans w lidze (5-4-0).
Boca w tym sezonie gra słabo, żeby nie powiedzieć fatalnie. Ich bilans (6-6-6) i 24 punkty, które dają spokojne miejsce w środku tabeli, są na pewno rozczarowaniem dla wszystkich sympatyków tego klubu. Bilans meczów domowych klubu z Buenos Aires to 4-3-2. Gospodarze to spotkanie tak naprawdę mogą potraktować jako mecz o przysłowiową „pietruszkę”, bo nie walczą już o nic. Nawet jeżeli podejdą do niego poważnie, to nie sądzę aby mogli zdobyć jakiekolwiek punkty, biorąc pod uwagę formę, a także problemy kadrowe.
Warto również wspomnieć o tym, że oba kluby są ze sobą zaprzyjaźnione i bardzo prawdopodobne jest, że w przyszłym sezonie kilku aktualnych zawodników Banfield będzie grało dla Boca. Podsumowując ? myślę, że jest to jedno z ciekawszych spotkań na dzisiaj, a kurs @ 2.35 to naprawdę duży bonus od bukmachera i warto to spotkanie zagrać.

Załóż konto w Sportingbet i odbierz bonus nawet do 600 zł.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.