Betsson: 50% bonus do 111 PLN!

Betsson oferuje wszystkim NOWYM Użytkownikom Zakładów Sportowych super BONUS 50% od pierwszej wpłaty.

Otwórz konto i wpłać pieniądze (jeżeli masz już konto założone – tylko wpłać pieniądze), a otrzymasz 50% Bonusu od Twojej wplaty do wysokości 111 PLN.

Na przyklad: Wplacając 50 pln otrzymasz bonus o wartości 25 pln. Wpłać 111 pln, a otrzymasz bonus w wysokosci 55,50 pln., wpłać 222 pln (lub więcej) a otrzymasz maksymalne 111 pln.

Pierwszy raz na Betssonie?
Zarejestruj się TUTAJ

Po zakonczeniu rejestracji, aby móc grać i korzystać z Bonusu, należy wpłacić pieniądze. Można tego dokonać za pomocą dowolnej metody płatności (aby dokonać wpłaty, po zalogowowaniu się przejdź do sekcji „Moje konto„).

Po dokonaniu wpłaty na swoje konto w Betsson, przedź ponownie do sekcji „Moje konto„, a następnie do zakładki „Dostepne/Aktywne Bonusy” w menu po lewej stronie i klikając na dostępny Bonus – aktywuj go.
Teraz sam decydujesz jak duży chcesz Bonus, rezerwując część swoich dostępnych środków na obstawianie w Zakladach Betsson.

Od tej chwili możesz zacząć obstawiać!

Zanim możliwa bedzie wyplata, Bonus oraz wpłata do wysokości Bonusu muszą być obrócone 3 razy w Zakładach Betsson po kursie lub sumie kursów równej lub wyższej niż 1,5.
Do czasu wypełnienia warunków Bonus ten nie będzie mógł zostać wypłacony lub przelany na konto Kasyna/Pokera/Zdrapki/Games/Giełdy Zakładów/Bingo.

Jeżeli masz już konto na Betssonie – po prostu wpłać pieniądze i aktywuj bonus!

Przypominamy – Bonus jest dostępny tylko dla klientów, którzy wcześniej nie korzystali za wpłacone środki z Zakładów Sportowych na Betsson.com.
Maksymalny bonus to 111 PLN.
Minimalny bonus to 10 PLN
.

PAMIĘTAJ!!!
Aktywacja Bonusu jest możliwa tylko od momentu dokonania wpłaty do momentu wniesienia pierwszego zakładu! Reklamacje w sprawie aktywowania bonusu po złożeniu zakładu nie będą rozpatrywane!

ZAŁÓŻ KONTO, ODBIERZ BONUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 830 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.