Bitwa Na Głosy ? kto odpadnie w 5. odcinku?

W weekend zobaczymy kolejną odsłonę telewizyjnego show TVP2 ? Bitwa Na Głosy. Kto tym razem okaże się najsłabszy? Odpowiedzi na to pytanie szukali bukmacherzy serwisu Betsafe.com

Zeszły tydzień nie był udany dla drużyny z Łodzi pod przewodnictwem Michała Wiśniewskiego, która musiała pożegnać się z programem. W walce wciąż pozostało jeszcze sześć ekip. Bukmacherzy jako przegranego piątego odcinka widzą Macieja Miecznikowskiego.

To właśnie drużyna z Gdyni jest ?faworytem? Betsafe do opuszczenia programu w kolejnym etapie. Kurs na taką opcję wynosi zaledwie 2.00. Jednak niewiele większe szanse na pozostanie w programie ma drużyna braci Golców. Paweł, Łukasz i zespół z Milówka muszą się bardzo postarać, bo kurs na to, że to oni pożegnają się z programem wynosi niewiele więcej, bo 2.50.

A kto ma szanse na wygraną? Zdaniem Betsafe.com zwycięska będzie Halina Młynkowa i prowadzona przez nią drużyna z Cieszyna. Za zwycięstwo tej ekipy serwis płaci po kursie 2.00. Na drugim miejscu i o wielki finał walczyć będą zespoły Urszuli Dudziak i Nataszy Urbańskiej. Za ich wygraną Betsafe płaci po kursie 3.50.

Z kim zatem pożegnamy się w tym tygodniu? Czy pojawi się nowy faworyt do końcowego triumfu? O wszystkim zadecyduje publiczność.

Sprawdź kursy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.