CA: Czas na finał !

0

W niedzielę Copa America 2011 przejdzie do historii, pod hasłem wielu sensacyjnych rozstrzygnięć i festiwalu nieporadności potęg piłkarskich.

Turnieju nie będą najlepiej wspominać też typerzy sportowi, bowiem zawodziły te drużyny, które łatwo powinny wygrywać i walczyć o tytuł mistrzowski.

Największym przegranym wydaje się być Argentyna. Gospodarz turnieju ledwo awansował do ćwierćfinału. Najlepszy piłkarz świata Messi nie potrafił odnaleźć się na boisku, a wywierana na nim presja miała wyraźny wpływ na jego poczynania. Tym samy Argentyna uległa w ćwierćfinale drużynie Urugwaju, remisując w regulaminom czasie 1:1. Seria jedenastek i pudło Teveza przesadziły jednak o awansie reprezentacji Urugwaju.

Rozczarował również inny wielki faworyt turnieju ? Brazylia. Obrońcy trofeum również zakończyli udział w CA 2011 na etapie ćwierćfinałowym, wyeliminowani przez reprezentację Paragwaju. Trzeba jednak zauważyć, iż Brazylia sprawiała dużo lepsze wrażenie niż ich rywale, którzy praktycznie nie istnieli w grze ofensywnej. Mecz ćwierćfinałowy, rozstrzygnięty dopiero po serii rzutów karnych, na pewno przejdzie do historii ? Brazylia nie strzeliła żadnego z 4 wykonywanych rzutów karnych.

Tym samym w finale CA 2011 zagra Urugwaj i Paragwaj ? drużyny, które są sprawcami największych niespodzianek turnieju.

Czy czwarta drużyna ostatniego mundialu sięgnie po tytuł? A może to Paragwaj trzeci raz pod rząd wywalczy wynik remisowy w regulaminowym czasie gry i wygra po serii jedenastek ?

Kurs na Urugwaj wynosi 1,83, remis jest wyceniany po 3,20, zaś za wygraną Paragwaju Bwin płaci 4,50.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus !

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.