Chcesz obejrzeć derby Londynu na żywo ? To proste!

0

Czy jesteś ekspertem w obstawianiu? Teraz masz wielką szansę żeby to udowodnić. W naszej październikowej promocji Betting Expert celem jest WYGRANIE jak największej ilości zakładów z największymi możliwymi stawkami. Otrzymujesz punkty za każdy WYGRANY zakład, który pomaga Ci się wspiąć w tabeli rankingowej graczy (leaderboard). Jest o co walczyć, ponieważ nagrodą jest bilet na wielkie derby Londynu między Arsenalem i Tottenhamem!

Użyj naszego specjalnego kalkulatora i oblicz ile punktów może przynieść Ci dany zakład. Pamiętaj, im większa stawka tym więcej punktów możesz zgarnąć! Obstawiaj regularnie, zdobywaj punkty, a może to właśnie Ty wygrasz emocjonującą wycieczkę do Londynu?

Znajdź się w 40-tce najlepszych graczy i zgarnij jedną z nagród pieniężnych wartych łącznie 20 000 euro!

Jak wziąć udział w promocji ?

1. Zapisz się

Zapisujesz się wpisując swoją nazwę użytkownika w polu do zapisywania się. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Betssona możesz zapisać się do naszego serwisu tutaj. Jest to całkowicie za darmo i zajmie Ci 2 minuty.

2. Wybierz mecz, który chcesz obstawić.

Wybierz ile chcesz postawić i sprawdź jakie są stawki. Następnie, oblicz w naszym specjalnym kalkulatorze ile możesz zdobyć punktów.

3. Dokonaj zakładu/ów.

Jeśli nie masz funduszy możesz wpłacić pieniądze na swoje konto tutaj

Jesteś w grze! Za każdy wygrany zakład otrzymujesz punkty! Pamiętaj im więcej stawiasz tym większe masz szanse na wyjazd do Londynu!

Otwórz konto

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.