Ekstraklasa: Jaga znów pokaże charakter u siebie?

W piątek wznowi rozgrywki polska Ekstraklasa. Znów na boiskach pojawią się 4 drużyny, które powalczą o tytuł Mistrza Polski.

Zgodnie z terminarzem rozgrywek, Jagiellonia podejmie Śląsk Wrocław, zaś Zagłębie zagra z Polonią.

Szczególnie interesujące wydaje się być to pierwsze spotkanie. W Białymstoku zmierzą się bowiem dwa zespoły, które przed początkiem sezonu były wymieniane w gronie faworytów do walki o tytuł mistrzowski. Nikt nie spodziewał się jednak takiego obrotu sprawy.

Po pierwsze, że Jaga tak szybko pożegna się z marzeniami o mistrzostwie. Drużyna z Podlasia miała w swoich szeregach Frankowskiego, który często przesądzał o losach spotkań zespołu. Szybko stał się wiceliderem klasyfikacji strzelców, jednak wobec ostatnio słabszej dyspozycji drużyna straciła swoją moc ofensywną. Jaga w 6 ostatnich spotkaniach na wyjazdach zawsze przegrywała. Prawdziwy charakter pokazuje jednak w spotkaniach u siebie, gdzie nie zwykła oddawać rywalom punktów. Wyjątek stanowiła w ostatniej kolejce Legia, która potrafiła ugrać remis.

Nie mniej jednak przez wzgląd na dobrą postawę w meczach na swoim terenie to Jaga wydaje się być faworytem piątkowej rywalizacji.

Po drugie, nikt się nie spodziewał, że Śląsk realnie zawalczy o tytuł mistrzowski. Drużyna z Wrocławia w piątek zamelduje się na Podlasie jako aktualnym lider tabeli z 5 punktami przewagi nad Legią. W drużynie nie ma wielkich indywidualności, ale chyba dobrze odbija się to na jej postawie. 4 zwycięstwach w ostatnich spotkaniach mówią same za siebie. Porażka w Bełchatowie okazałą się być tylko wypadkiem przy pracy.

Czy w piątek znów sięgną po komplet punktów? Ostatnie 4 zwycięstwa Śląsk notował przeciwko rywalom, którzy byli zdecydowanie słabsi na papierze od Wrocławian.

Kurs na Jagiellonię wynosi 2.50, remis jest wyceniany po 3.20, zaś za wygraną Śląska Bwin płaci 2.70.

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.