Eric Molina rywalem Tomasza Adamka na Polsat Boxing Night?

Jak poinformował na Twitterze Mateusz Borek, na kwietniowej Gali Polsat Boxing Night w Krakowie, rywalem Tomasza Adamka (50-4, 30 KO) będzie najprawdopodobniej Eric Molina (24-3, 18 KO). Amerykański bokser to niedawny przeciwnik Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) i pretendent do tytułu mistrza świata WBC wagi ciężkiej.

Molina w czerwcu 2015 roku walczył o mistrzowski pas federacji WBC, ale przegrał wówczas z Deontay’em Wilderem przez nokaut w dziewiątej rundzie. Jeżeli informacje podawane przez Mateusza Borka potwierdzą się, szykuje nam się niesamowita walka!

Przypomnijmy, że Gala w Krakowie odbędzie się 2. kwietnia 2016 roku. Kilka dni temu poznaliśmy także pełne składy trzech innych walk, które będzie można zobaczyć na Polsat Boxing Night na żywo. Walczyć w nich będą: Andrzej Wawrzyk z Marcinem Rekowskim, Michał Syrowatka z Rafałem Jackiewiczem a także Michał Cieślak z Francisco Palaciosem.

Główna gwiazda wieczoru – Tomasz Adamek walczył już na trzech innych galach Polsat Boxing Night. W dwóch z nich wygrywał (z Andrzejem Gołotą i Przemysławem Saletą) a raz przegrał (z Arturem Szpilką). Na ostatniej z tych gal rywalem był Saleta. Zobacz na poniższym wideo co mówił Adamek o tej walce.

Adamek o walce z Saletą: Roger zapytał mnie „Are you sure?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN