Fakty i fakciki z Premier League

0

To dopiero rodzinka. Kilka miesięcy temu reporterzy „News of The World” przyłapali matkę kapitana Chelsea Londyn Johna Terry’ego, jak kradła w supermarkecie. Niedawno nakryli jego ojca na handlu kokainą. Teraz złapali Johna. Organizuje on potajemnie wycieczki po ośrodku treningowym „The Blues”. Bierze za nie 10 tys. funtów, z czego 2 tys. oddaje naganiającemu mu klientów „konikowi”. Piłkarz przekonuje, że swoją „działkę” (8 tys. funtów) oddaje na akcje charytatywne.
– Klub jest przekonany, że John Terry nigdy nie prosił ani nie przyjął żadnych pieniędzy za wizyty w ośrodku treningowym – to oficjalnie stanowisko Chelsea.

Harry Redknapp ścigany jest przez urząd podatkowy. Trener Tottenhamu nie zapłacił podatków z pieniędzy, które zarobił w czasie pracy w Portsmouth od ówczesnego właściciela tego klubu Milana Mandaricia. Przelewy szły na zagraniczne konta Redknappa, do których nie przyznał się w zeznaniach podatkowych. – To jakaś farsa – mówi szkoleniowiec „Kogutów”.

Wojciech Szczęsny, któremu właśnie skończył się miesięczny okres wypożyczenia z Arsenalu Londyn do Brentford, przedłużył umowę z klubem z League One do 17 stycznia 2010 roku.

Hity i kiksy ligi angielskiej

(Przegląd Sportowy, Arsenal.com)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.