Formuła 1 2019: jak oglądać wyścigi z udziałem Kubicy?

Kolejny sezon nowego sezonu Formuły 1 coraz bliżej. Nadchodzące wyścigi grand prix budzą potężniejsze emocje wśród Polskich wielbicieli F1 niżeli w zeszłych latach. Oczywiście warunkiem niesamowicie silnego zaangażowania wyścigami F1 jest powrót Roberta Kubicy do formuły 1. Kubica po niesamowicie długiej przerwie powróci na tory F1 jako podstawowy kierowca drużyny Williams.

Kubica w Formule 1

Nowiny o powrocie Polaka do wyścigów GP F1 pojawiały się w dziennikach od bardzo dawna lat natomiast w bieżącym roku pogłoski te stały się faktem. Jedyny polski kierowca w historii Formuły 1 Formuły 1 wróci na tor jako podstawowy kierowca drużyny zaś pierwsze grand prix Formuły 1 wyścig z Robertem Kubicą odbędzie się 17.03.2018.

Robert Kubica został ogłoszony kierowcą drużyny Williams F1 Racing. Jest to brytyjska ekipa którego kierowcy od dużej liczby biorą udział w wyścigach Formuły 1. Od 2014 roku pojazdy zespołu Williams produkowane są na silnikach Mercedesa. Powrót polskiego zawodnika został uroczyście zakomunikowany w listopadzie minionego r. Zaraz po wydaniu wiadomości o tym, że Kubica będzie jednym z dwóch pierwszych kierowców w sezonie 2019, ogłoszono też iż Polski Koncern Naftowy Orlen został sponsorem Williamsa.

Formuła 1 gdzie oglądać F1 w telewizji sezon 2019?

Prawa telewizyjne do transmitowania wyścigów F1 w Polsce posiada kanał Eleven. Jak niedawno zostało zakomunikowane, stacja Eleven na żywo będzie transmitować wszystkie GP Formuły 1 live i online, kwalifikacje ale też treningi rozpoczynające wyścigi. Dziennikarze Eleven Sports zadeklarowali również, iż w ramach transmisji dostępne będzie jeszcze studio, wyjątkowe programy publicystyczne, artykuły i reportaże dotyczące Roberta Kubicy, gp i pozostałych tematów związanych z Formułą 1.

Kanał Eleven Sports live można śledzić za pośrednictwem wielu platform tv czy też na żywo online. Kanały z rodziny Eleven dostępne są u dwóch telewizji satelitarnych czy też wielu kablowych a ponadto za pośrednictwem kilku platform dostępnych online. Największą z platform tv online jest portal Player+, w którym za miesięczny dostęp do stacji Eleven należy zapłacić 15 pln. Po kupnie usługi, osoba zyskuje dostęp do wszelkich emisji jakie przekazywane są na stacjach Eleven w tym również wyścigi Formuły 1.

Formuła 1 sezon 2019

Nowy sezon rozpocznie się w marcu GP w Australii. Pierwszy wyścig został zaplanowany na 17.03.2019 jednakowoż już 2 dni przed będziesz mógł śledzić treningi z udziałem wszystkich zespołów F1, w tym jeszcze teamu Kubicy. W marcu i kwietniu na kibiców Formuły 1 czekają wyścigi w Bahrajnie ale też Chinach. Pod koniec kwietnia Formuła 1 rozpocznie serię grand prix w Europie, które potrwają aż do września 2019. W tym etapie F1 odwiedzi między innymi Francję, Hiszpanię, Niemcy, Włochy.

We wrześniu grand prix formuły 1 przeprowadzą się do Azji a następnie do Ameryki Północnej i Południowej. Sezon dokona się 1. grudnia 2019 r grand prix f1 Abu Zabi. Razem w 2019 r rozplanowanych zostało 21 wyścigów.
W sezonie 2019 do wyścigów zgłosiło się dziesięć ekip fromuły 1, a każdy team reprezentowany będzie przez 2 głównych kierowców bolidów i potencjalnych kierowców bolidów rezerwowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.