Fortuna oficjalnym partnerem KSW.

Fortuna, jeden z największych polskich bukmacherów, ogłosiła oficjalne partnerstwo z największą organizacją MMA w Polsce – KSW. To doskonałe wieści dla miłośników sportów walki, którzy teraz będą mieli jeszcze więcej okazji do obstawiania i śledzenia wydarzeń związanych z KSW. Ale co najważniejsze, Fortuna oferuje bonus na start dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się na stronie internetowej. Przeczytaj dalej, aby poznać szczegóły!

Jaki bonus na start daje Fortuna?

Jaki bonus na start daje Fortuna? Jeśli chcesz obstawić KSW 81, Fortuna oferuje Ci aż trzy bonusy na start, dzięki którym możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną. Po pierwsze, nowi użytkownicy otrzymają bonus w postaci darmowego zakładu o wartości 20 zł za samą rejestrację. Po drugie, po dokonaniu pierwszego depozytu, Fortuna zwiększy Twój bonus o kolejne 10 zł. Ale to nie wszystko! Za pierwszy zakład na KSW 81 Fortuna oferuje Ci bonus w postaci wygranej lub zwrotu do 100 zł. Jeśli Twój zakład się nie powiedzie, Fortuna zwróci Ci stawkę do 100 zł w postaci bonusu. Ale to jeszcze nie koniec! Po skorzystaniu z pierwszego bonusu, otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł na dowolne wydarzenie sportowe oraz dodatkowy bonus w wysokości 300 zł.

jaki bonus na start daje fortuna

Fot. Mikolaj Barbanell / shutterstock.com

Jak skorzystać z bonusów w Fortunie?

Aby skorzystać z bonusów na start w Fortunie, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Zarejestruj się na stronie internetowej Fortuny i otrzymaj bonus w postaci darmowego zakładu o wartości 20 zł.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu, aby otrzymać kolejny bonus w wysokości 10 zł.
  3. Postaw zakład na KSW 81 i skorzystaj z bonusu w postaci wygranej lub zwrotu do 100 zł.
  4. Po skorzystaniu z pierwszego bonusu, otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł i dodatkowy bonus w wysokości 300 zł.

Oferta zakładów bukmacherskich Fortuny na KSW

Na KSW 81 Fortuna oferuje zakłady na zwycięzców poszczególnych walk, wyniki poszczególnych rund, czy typowanie, w którym momencie pojedynek się zakończy. Można też obstawiać wydarzenia towarzyszące galom KSW, takie jak m.in. walki bokserskie czy pojedynki kickboxingowe. Fortuna oferuje szeroki wybór zakładów bukmacherskich na KSW, a także szereg promocji i bonusów, które mogą znacznie zwiększyć szanse na wygraną. W ofercie Fortuny znajdują się m.in. zakłady bez ryzyka, zakłady zwiększone o dodatkowe bonusy, a także różnego rodzaju konkursy dla użytkowników.

Podsumowanie – Fortuna i KSW to mocny zespół!

Oficjalne partnerstwo Fortuny z KSW to doskonała wiadomość dla miłośników sportów walki. Dzięki temu partnerstwu użytkownicy Fortuny mają dostęp do szerokiej oferty zakładów bukmacherskich na KSW, a także do szeregu promocji i bonusów. Fortuna i KSW to mocny zespół, który oferuje najlepsze rozwiązania dla fanów sportów walki, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną. Fortuna i KSW oferują także różnego rodzaju informacje i analizy przed pojedynkami. Dzięki temu użytkownicy mogą lepiej przygotować się do obstawiania i zwiększyć swoje szanse na wygraną. Współpraca Fortuny i KSW to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników sportów walki, którzy szukają profesjonalnego podejścia i najwyższej jakości usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.