Górnik vs Lechia

W ostatnim przed przerwą zimową spotkaniu w Zabrzu stawi się zespół Lechii Gdańsk. Istnieje duża szansa, że gospodarze sięgną po komplet punktów w tym spotkaniu.


Tylko teoretycznie. Górnik ostatnio grywa słabiej i nawet mnie zaskoczyła zdecydowana wygrana w wyjazdowym spotkaniu Zabrzan w Krakowie. 1-3 na Wiśle musi robić wrażenie, nawet jeśli Wisła gra żenujący football. Bilans Górników u siebie to jednak tylko 3 wygrane ze Śląskiem oraz outsiderami Koroną i Bełchatowem, przy 2 remisach z Legią i Pogonią oraz zaskakującej porażce z Zagłębiem Lubin. Trzeba jednak zauważyć, że remis z Pogonią i porażka z Zagłębiem to najświeższe spotkania ligowe rozgrywane w Zabrzu. Spadek formy jest zauważalny, a wygrana w Krakowie tylko nieco zamazuje ten niekorzystny obraz Zabrzan.

W sobotę w Zabrzu stawi się Lechia. Gdańszczanie rewelacyjnie punktują na wyjazdach. Lepsi okazywali się być w Szczecinie, Jagiellonia, Bialsko Białej, Krakowie i Chorzowie, notując dodatkowo remis w Bełchatowie. Górnicy raczej nie zagrają równie asekuracyjnie jak Bełchatowianie, tym samym spodziewamy się ciekawego spotkania w Zabrzu. Wysoka skuteczność punktowania Gdańszczan na wyjazdach mogłaby wskazywać na faworyzowanie właśnie tego zespołu w sobotę. Nie wiemy jednak, czy wygrana Zabrzan w Krakowie to wyłom czy poprawa dyspozycji. Tym samym typujemy w Zabrzu więcej niż 2,5 bramki. Lechia w ostatnich tygodniach zdobywała przynajmniej 2 bramki na obiektach rywali, Zabrzanie zaś regularnie trafiają w meczach Ekstraklasy ? 11 bramek w 6 spotkaniach.

Kurs na Górnika Zabrze wynosi 2.00, remis jest wyceniany po 3.40, zaś za wygraną Lechii Expekt płaci 3.45

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.