Hit Serie A: Inter- Roma

0

Dziś o 20.45 na mediolańskim San Siro odbędzie się jeden z hitów tej kolejki Serie A. Inter podejmie AS Romę. Spotkania tych zespołów zawsze obfitują w emocje, i podgrzewają atmosferę u kibiców.

Obydwie drużyny mają ze sobą wiele wspólnego w tym sezonie. Obie były poddane gruntownej przebudowie w letnim mercato, obie zmieniły trenerów i obie wychodzą na tym fatalnie jak na razie.

Nowy trener Interu, Gian Piero Gasperini, forsuje dziwne ustawienie z trzema obrońcami, oraz jednym napastnikiem. Wyniki takiej taktyki są widoczne jak na dłoni, porażka z Palermo w lidze, oraz kompromitacja z Trabzonsporem w LM. Co więcej, Nerrazzurri nie mogą znaleźć równowagi po odejściu Samuela Eto?o, i zbyt wielki ciężar gry jest położony na rozgrywającego, Wesleya Sneijdera. Cierpliwość Massimo Morattiego zdaje się wyczerpywać, i z Włoch dochodzą doniesienia o naciskach na trenera, aby porzucił swoją taktykę, i powrócił do starego dobrego 4-4-2.

Zawodnicy Romy zawodzą, odpadając ze Sloganem Bratysława z eliminacji Ligi Europy, oraz przegrywając u siebie z Cagliari w lidze, a nowi zawodnicy sprowadzeni w okienku nie spełniają pokładanych w nich nadziei. To jednak nie wystarcza, żeby zagrozić posadzie Luisa Enriqueza, który jest spokojny o swój dalszy los w Rzymie. Swoją drogą to ciężko znaleźć przypadek hiszpańskiego trenera lub zawodnika, który by się sprawdził we Włoszech. Działaczom Romy nie można więc odmówić fantazji.

Jeżeli chodzi o wynik, to każdy jeden jest możliwy w tym spotkaniu, trudno wskazać na faworyta, gdyż obie ekipy mają duży potencjał, który w meczu tej rangi może wypalić. Należy jednak spodziewać się wielu emocji, i bramek.

Kurs na Inter wynosi 1,90, remis jest wyceniany 3,40, zaś za wygraną Romy Betsson płaci 4,30.

Już teraz otwórz konto na Betsson i odbierz swój darmowy bonus !

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.