Jaga podtrzyma świetną passę?

0

W 13 kolejce Ekstraklasy ciekawy pojedynek we Wrocławiu. Mistrza Polski Śląsk podejmie Jagiellonię Białystok. Tak naprawdę w tym spotkaniu trudno wskazać faworyta.

Jaga zaskakuje przez cały dotychczasowy sezon. U siebie już nie punktuje tak regularnie jak choćby przed rokiem, tymczasem z wyjazdów przywozi mnóstwo oczek, co było dotąd niecodziennym widokiem. Jaga zwyciężała na Legii, Lechu oraz remisowała na Polonii, Pogoni i Wiśle. Mecze rozgrywa wielce taktycznie, co pozwala jej na punktowanie na wyjazdach. Trener Hajto pokazał Jadze, że zdobywanie punktów na wyjazdach jest możliwe.

Zaskakujące, ale przy takim obrocie sprawy to goście z Białegostoku powinni być faworytem niedzielnego starcia. Warunek konieczny ? podtrzymanie świetnej dyscypliny taktycznej podczas spotkania ze Śląskiem.
Wrocławianie nie mają ostatnio zbyt wiele do powiedzenia w lidze. Ogrywani u siebie przez Zagłębie i Piasta, a przed tygodniem tracąc bramkę na 1-0 z Wisłą wyraźnie osłabili swoją pozycję w tabeli Ekstraklasy. Śląsk po bardzo słabym początku sezonu wrócił na właściwe tory, ale znów z nich wypadł. I nic nie zapowiada, aby odzywał miejsce w czołówce tabeli.

Wrocławianie dotąd bardzo pewnie punktowali u siebie, choć styl ich gry był mizerny. Walnie przyczyniali się też do tego rywale, prezentując rzuty karne bądź zgarniając czerwone kartki. Tym samym bez punktów z Wrocławia wyjechała Korona, Ruch i Polonia, natomiast Śląsk uległ u siebie wspomnianemu Piastowi i Zagłębiu. Wygląda na to, że Wrocławianie w tym sezonie lepiej będą sobie radzić na wyjazdach. Póki co licząc na ścisłą dyscyplinę taktyczną typujemy, że jakieś punkty zgarnie Jagiellonia ? remis lub wygrana gości.

Kurs na Śląsk wynosi 1.85, remis jest wyceniany po 3.25, zaś za wygraną Jagielloni Bwin płaci 4.20

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.