Jak oglądać kanały HBO w internecie?

HBO jest jedną z najbardziej popularnych stacji telewizyjnych na świecie, która emituje filmy oraz seriale największych lotów.

Większość produkcji pochodzi z Hollywood, a widzowie HBO nie muszą długo czekać na emisje kasowych produkcji – te pojawiają się dosłownie po paru miesiącach. Właśnie dlatego HBO, a teraz również HBO2 oraz HBO3 są tak bardzo popularne i pożądane przez widzów.

Obecnie oprócz standardowej emisji w telewizorze, HBO na żywo i online jest dostępne na popularnych platformach VOD – HBO GO oraz Player+.

HBO GO

HBO GO jest to aplikacja stworzona przez HBO. Obecnie klienci tej aplikacji mogą oglądać wszystkie trzy kanały na żywo, w HD bez reklam. Co więcej oferta obejmuje również filmy oraz seriale na żądanie. Takie rozwiązanie znacznie ułatwiło korzystanie z pełnej oferty tej stacji. Abonament w HBO GO kosztuje 19,99zł na 30 dni. W tym czasie widzowie mogą mieć zainstalowaną aplikację na pięciu urządzeniach, ale tylko dwa z nich mogą być używane w tym samym czasie. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, bowiem abonament może wykupić jedna osoba z rodziny, a korzystać może cała rodzina.

Teraz każdy może wypróbować działanie platformy – pierwszy miesiąc jest za darmo. Można jednak zrezygnować po tym miesiącu bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Taka opcja daje swobodę w podjęciu ostatecznej decyzji.

Player+

Player jest to platforma telewizji TVN, która oferuje możliwość zobaczenia programów oraz seriali stacji TVN, TTV, TVN7 oraz kanałów tematycznych. Co więcej, klienci mogą dokupić pakiety, które pozwolą rozwinąć ofertę podstawowego Playera. Jeden z pakietów to HBO na żywo online – po wykupieniu subskrypcji za 20zł na miesiąc użytkownik uzyskuje dostęp do HBO, HBO2 oraz HBO3 na żywo, w rozdzielczości HD.

Oferta Player+ obejmuje również filmy oraz seriale na żądanie podobnie do HBO GO. Player+ również może być użytkowany na 5 urządzeniach przez wielu użytkowników. Jednak, aby uzyskać dostęp do pakietu HBO należy wykupić pakiet Start Extra, który kosztuje 20zł na miesiąc przy płatności odnawialnej oraz 25zł przy płatności jednorazowej. W pakiecie Start Extra użytkownicy mogą oglądać dodatkowe 12 kanałów oraz premierowe odcinki serialów oraz programów emitowane przez stacje TVN.

HBO cieszy widzów już prawie pięćdziesiąt lat. Warto zaufać wiodącej marce i zacząć oglądać HBO na telefonie, tablecie lub w telewizorze. Dzięki platformą HBO GO oraz Player+, oglądanie HBO staje się bardziej przystępne, a nowoczesna formuła na pewno będzie miała swoich fanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.