KSW 40: będzie rewanż Gamrota z Parke!

Polska federacja KSW ogłosiła pod koniec lipca, iż trzecia tegoroczna gala federacji zaplanowana została 22.10.2017 r w stolicy Irlandii – Dublinie. Już wiemy także aktualnie kto wystąpi i będzie walczyć w jednej z walk wieczoru gali w Dublinie.

W pierwszej z dwóch konkurencji wieczoru będzie dane zobaczyć wojnę Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Będzie to więc rewanżowe starcie po niedawnym starciu tychże dwóch zawodników MMA na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na gali 27. maja górą był jak dotąd niepokonany „Gamer”, który po trzech rundach pokonał bezsprzeczną decyzją arbitrów.

Rywalizacja jednakże była bardzo wyrównana a sfrustrowany Irlandczyk natychmiast po skończeniu gali domagał się rewanżowego starcia z polskim reprezentantem. W czerwcu oraz lipcu, gdy wszyscy kibice MMA liczyli na informację – kiedy ale również gdzie odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walk 40, Parke co chwilę powtarzał o sobie w social mediach żądając rewanżowej walki. Dopiął swego – dzisiaj już oficjalnie wolno ogłosić, że na gali KSW 40 na żywo ujrzymy następny etap między Mateuszem Gamrotem a także Normanem Parkiem. Z pewnością dodatkowo tym razem będzie to mocny pojedynek który przejdzie do historii pod względem szumu w social mediach, ale także i stylu sportowego obydwu zawodników MMA – trzeba mieć na uwadze, iż Parke to były gwiazdor federacji UFC, dla którego stoczył dziewięć walk, z czego pięć zwyciężył a jedną zremisował.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40 tylko w PPV
Galę KSW Dublin w tym zarówno konfrontację Gamrot – Parke na żywo będzie możliwe oglądać wyłącznie w systemie Pay-per-view – w KSW LIVE STREAM a także w Cyfrowym Polsacie. Taką informację udostępnił na twitterze jeden ze współwłaścicieli organizacji KSW. Do ostatniej chwili każda gala emitowana tylko w PPV kosztowała 40 złotych za przystęp do transmisji ze wszystkich wojen. Przewidywalnie więc i tymże razem cena za wstęp do gali będzie identyczny. Warto także przypomnieć, że miniona gala KSW 39 na Stadionie Narodowym w Warszawie była rekordowa nie tylko względem grupy kibiców na stadionie czy liczby mistrzowskich walk o pasy, lecz jeszcze i liczby sprzedanych dostępów PPV. Jednak właściciele federacji KSW nie podają precyzyjnych danych na ów temat, dlatego możemy się jedynie domyślać jakie są to sumy.

Pięć rund po pięć minut w mistrzowskich walkach
Z początkiem gali w Dublinie organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI wprowadza nowatorską normę dotyczącą mistrzowskich pojedynków. Od następującej gali bitwy o pas będą ustalone na pięć rund po 5 minut. Jest zatem to kolejny krok polskiej federacji do stania się ogromnie profesjonalną federacją na europejskim rynku. W UFC już od 2001 roku bitwy o mistrzowskie pasy ale również wojny wieczoru liczą pięć rund i tym samym torem zamierza podążać federacja KSW dla jakiej z pewnością pierwsza konkurencja 5×5 będzie niesamowitym zdarzeniem.

Kogo zobaczymy w innych starciach gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40?
Na ten czas federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI nie daje żadnych oficjalnych wzmianek o tym kogo więcej zobaczymy na gali w Irlandii, jednak kibice już toczą rozmowy na temat domniemanych bitew. Jedno jest pewne – na następującej gali nie zobaczymy Mameda Khaldova, któremu skończył się kontrakt z KSW i dopiero po wakacjach poznamy najbliższe plany największej polskiej gwiazdy KSW.

Zobacz jakie przyznano bonusy za KSW 39 Colosseum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN