KSW 40: będzie rewanż Gamrota z Parke!

Polska federacja KSW ogłosiła pod koniec lipca, iż trzecia tegoroczna gala federacji zaplanowana została 22.10.2017 r w stolicy Irlandii – Dublinie. Już wiemy także aktualnie kto wystąpi i będzie walczyć w jednej z walk wieczoru gali w Dublinie.

W pierwszej z dwóch konkurencji wieczoru będzie dane zobaczyć wojnę Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem. Będzie to więc rewanżowe starcie po niedawnym starciu tychże dwóch zawodników MMA na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na gali 27. maja górą był jak dotąd niepokonany „Gamer”, który po trzech rundach pokonał bezsprzeczną decyzją arbitrów.

Rywalizacja jednakże była bardzo wyrównana a sfrustrowany Irlandczyk natychmiast po skończeniu gali domagał się rewanżowego starcia z polskim reprezentantem. W czerwcu oraz lipcu, gdy wszyscy kibice MMA liczyli na informację – kiedy ale również gdzie odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walk 40, Parke co chwilę powtarzał o sobie w social mediach żądając rewanżowej walki. Dopiął swego – dzisiaj już oficjalnie wolno ogłosić, że na gali KSW 40 na żywo ujrzymy następny etap między Mateuszem Gamrotem a także Normanem Parkiem. Z pewnością dodatkowo tym razem będzie to mocny pojedynek który przejdzie do historii pod względem szumu w social mediach, ale także i stylu sportowego obydwu zawodników MMA – trzeba mieć na uwadze, iż Parke to były gwiazdor federacji UFC, dla którego stoczył dziewięć walk, z czego pięć zwyciężył a jedną zremisował.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40 tylko w PPV
Galę KSW Dublin w tym zarówno konfrontację Gamrot – Parke na żywo będzie możliwe oglądać wyłącznie w systemie Pay-per-view – w KSW LIVE STREAM a także w Cyfrowym Polsacie. Taką informację udostępnił na twitterze jeden ze współwłaścicieli organizacji KSW. Do ostatniej chwili każda gala emitowana tylko w PPV kosztowała 40 złotych za przystęp do transmisji ze wszystkich wojen. Przewidywalnie więc i tymże razem cena za wstęp do gali będzie identyczny. Warto także przypomnieć, że miniona gala KSW 39 na Stadionie Narodowym w Warszawie była rekordowa nie tylko względem grupy kibiców na stadionie czy liczby mistrzowskich walk o pasy, lecz jeszcze i liczby sprzedanych dostępów PPV. Jednak właściciele federacji KSW nie podają precyzyjnych danych na ów temat, dlatego możemy się jedynie domyślać jakie są to sumy.

Pięć rund po pięć minut w mistrzowskich walkach
Z początkiem gali w Dublinie organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI wprowadza nowatorską normę dotyczącą mistrzowskich pojedynków. Od następującej gali bitwy o pas będą ustalone na pięć rund po 5 minut. Jest zatem to kolejny krok polskiej federacji do stania się ogromnie profesjonalną federacją na europejskim rynku. W UFC już od 2001 roku bitwy o mistrzowskie pasy ale również wojny wieczoru liczą pięć rund i tym samym torem zamierza podążać federacja KSW dla jakiej z pewnością pierwsza konkurencja 5×5 będzie niesamowitym zdarzeniem.

Kogo zobaczymy w innych starciach gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40?
Na ten czas federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI nie daje żadnych oficjalnych wzmianek o tym kogo więcej zobaczymy na gali w Irlandii, jednak kibice już toczą rozmowy na temat domniemanych bitew. Jedno jest pewne – na następującej gali nie zobaczymy Mameda Khaldova, któremu skończył się kontrakt z KSW i dopiero po wakacjach poznamy najbliższe plany największej polskiej gwiazdy KSW.

Zobacz jakie przyznano bonusy za KSW 39 Colosseum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.