KSW 41 już w najbliższy weekend!

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla sympatyków KSW będą w bieżącym roku niezwykłe. Względnie niedawno odbyła się gala MMA – KSW 40 w stolicy Irlandii – Dublinie a już dziś fani mówią o następnej gali ksw, jaka została zaplanowana na 23.12.2017 roku. Z pewnością dlatego fani KSW I MMA dzień przed wigilią spędzą wieczór w świetnym towarzystwie – najlepszych wojowników KSW I MMA w Polsce.

Galę KSW na żywo będzie można obejrzeć w KSW Stream oraz tv, a wydarzenie odbędzie się w Katowicach. Kibice zgromadzeni na hali, ale takze ci przeglądający wydarzenie przed telewizoerm lub ekranami laptopów po raz kolejny napotkają wielkie starcia. Tym razem jako gwiazdy wieczoru wystąpią m.in. Artur Sowiński, Popek Monster, Borys Mańkowski, Tomasz Oświeciński i Kleber Koike Erbst. Taki katalog wojen z pewnością usatysfakcjonuje wszelkiego kibica sportów walki w Europie. Kto z kim będzie konkurować na KSW 41? Szczegóły przedstawiamy poniżej.

W centralnej rywalizacji wieczoru będzie dane zobaczyć Borysa Mańkowskiego jaki po raz następny będzie konkurować o pas czempiona organizacji KSW. W minionej bitwie Mańkowskiego zobaczyliśmy na gali KSW 39 na PGE Narodowym, kiedy to rywalizował z największą gwiazdą mieszanych sztuk walki w Polsce – Mamedem Chalidowem. W tejże konfrontacji wygrał wojownik z Czeczenii ale walka była bardzo wyrównana i należy przyznać że Mańkowski niewątpliwie bardzo dobrze był przygotowany do starcia z znakomitym mistrzem.

W kolejnej rywalizacji wieczoru organizatorzy ksw przewidzieli tzw. freak fight w jakim popularny Popek Monster stoczy swoją 3 walkę w KSW. Konkurentem popularnego Króla Albanii będzie znany zwykle z filmu Pitbull jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w sztukach walki nawet jednego pojedynku. Z pewnością starcie to będzie jednakowoż dla federacji ksw niezwykłym wydarzeniem które przyłączy dla KONFRONTACJI SZTUK WALKI kolejnych miłośników oglądających galę ale też dużo osób dowie się czym jest KSW jak wykupic, na czym polega ksw i mma i co to za sport. Na ten moment nie wiemy czego można spodziewać się po tej walce, aczkolwiek na pewno z punktu promocyjnego będzie on wyśmienicie wypromowany zaś to jak interesujący poziom pokażą obydwaj zawodnicy mma dowiemy się w grudniu.

Trzeci pojedynek który z pewnością obudzi konkretne zainteresowanie ze strony obserwatorów KSW to wojna Kleberem Koike Erbst – Artur Sowiński. Rywalizacja ta będzie o pas mistrza organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na dokonania obydwu wojowników można spodziewać się nadzwyczajnej walki na różnych płaszczyznach. Oceniając ostatnie walki obaj zawodnicy ksw czują się niewątpliwie dobrze ale także prezentują doskonałe umiejętności czy też jakość. Obaj zawodnicy mma mieli już sposobność konkurować pomiędzy sobą o mistrzowski pas KSW – wtenczas górą był Polak, który pokonał konkurenta po jednolitej decyzji arbitrów. Co ciekawe – w dwudziestu ostatnich wojnach Koike Erbsta (od 2010 r) wyłącznie raz gwiazdor mma z Japonii przegrał – i była to właśnie walka z Sowińskim.

Ponadto na historycznej gali będzie dane zobaczyć prawdopodobnie 6 innych konkurencji, natomiast właściciele ksw nazwiska te będą pokazywać sukcesywnie aż do samego widowiska, Dlatego możliwe jest, iż cała lista konfrontacji będzie widoczna dla miłośników zaledwie na kilka dni przed galą w Katowicach.

Pełna karta walk KSW 41
Borys Mańkowski – Roberto Solidic (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Damian Janikowski – Antoni Chmielewski
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski
Łukasz Rajewski – Salahdine Parnasse
Maciej Kazieczko – Gracjan Szadziński

Oficjalna zapowiedź gali KSW 41

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.