KSW 41: Popek, Oświeciński, Mańkowski, Sowiński

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dla fanów MMA będą w tym roku jedyne w swoim rodzaju. Dość niedawno odbyła się gala MMA – KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40 w Dublinie – stolicy irlandii, ale już miłośnicy mówią o następnej gali, jaka została przewidziana na 23 grudnia 2017 r. Z pewnością dlatego obserwatorzy KSW dzień przed wigilią Bożego Narodzenia spędzą wieczór w doborowym towarzystwie – najsolidniejszych reprezentantów KSW w Europie.

Galę KSW online będzie możliwe obejrzeć w KSW Stream czy też w tv, a wydarzenie zaplanowane zostało w Spodku. Sympatycy zebrani w hali, ale również ci oglądający wydarzenie przed tv i ekranami laptopów po raz następny napotkają niesamowite walki. Tym razem gwiazdami gali będą m.in. Borys Mańkowski, Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński, Popek Monster i Kleber Koike Erbst. Taki zestaw bitew z pewnością zaspokoi oczekiwania każdego kibica sztuk w Polsce. Kto z kim będzie walczyć na KONFRONTACJI SZTUK WALKI 41? Szczegóły przedstawiamy poniżej.

W głównej konkurencji wieczoru oglądać będziemy Borysa Mańkowskiego który po raz następny będzie rywalizować o pas mistrza federacji KSW. W ubiegłej bitwie Mańkowskiego obejrzeliśmy na historycznej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy to walczył z najważniejszą gwiazdą KSW w Polsce – Mamedem Chalidowem. W owej konkurencji wygrał gwiazdor z Czeczenii ale starcie było bardzo wyrównane i należy przyznać iż Mańkowski rzeczywiście doskonale był przygotowany do starcia z dużym czempionem.

W kolejnej walce wieczoru właściciele ksw zaplanowali tzw. freak fight w którym popularny Popek Monster stoczy swoją 3 konfrontację na galach KSW. Konkurentem popularnego Króla Albanii będzie popularny zwykle z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mma nawet jednego pojedynku. Z pewnością walka i starcie to będzie jednakże dla federacji ksw znaczącym wydarzeniem jakie doda dla federacji następnych miłośników oglądających galę i dużo osób dowie się czym jest KSW jak obejrzec galę, na czym polegają starcia w mma i co to za dyscyplina sportu. Na razie nie wiadomo czego spodziewać się po tym starciu choć na pewno w kwestii promocji i marketingu będzie on dobrze wypromowany zaś to jaki poziom zaprezentują obydwaj zawodnicy mma dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka która z pewnością wywoła olbrzymie zainteresowanie ze strony fanów MMA to kolejna walka Kleberem Koike Erbst – Artur Sowiński. Wojna ta będzie o mistrzowski pas federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na formę obydwu wojowników wolno spodziewać się olśniewającej walki na rozmaitych płaszczyznach. Oceniając poprzednie konfrontacje obaj zawodnicy ksw czują się niewątpliwie wyśmienicie ale też prezentują wysokie kwalifikacje oraz formę. Obaj zawodnicy ksw posiadali już sposobność jeden raz walczyć między sobą o mistrzowski pas ksw KSW – wtedy zwyciężył Polak, który pokonał przeciwnika po jednogłośnej decyzji arbitrów. Co ciekawe – w dwudziestu ostatnich rywalizacjach Koike Erbsta (od 2010 r) wyłącznie raz gwiazdor mma z Japonii przegrał – i był to właśnie konfrontacja z Sowińskim.

Specjalnie na gali ksw uda się obejrzeć prawdopodobnie sześć innych starć, natomiast właściciele ksw nazwiska te będą udostępniać skokowo aż do samej gali. Dlatego prawdopodobne jest, że kompletna lista starć będzie podana dla fanów dopiero kilka dni przed galą w Katowicach.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 24.10.2017)

Borys Mańkowski – TVA (walka o pas)

Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)

Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)

Zapowiedź KSW 41 – Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.