KSW 42: Juras, Gamrot i wielu innych!

Najbliższa gala organizacji KSW zaplanowana została na 3. marca  roku w Łodzi – w Atlas Arenie Organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI powraca do łódzkiej Atlas Areny po  pięciu latach i prawdopodobnie będzie to doskonała gala z udziałem najsławniejszych sław mma w Europie. Na galę w marcu zaplanowanych jest 9 wojen a w trzech z nich stawką będzie pas czempiona. Do największych zawodników którzy walczyć będą na historycznej gali KSW 42 zaliczyć można m.in. Łukasza Jurkowskiego, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski oraz Karola Bedorfa.

W jednym z pojedynków głównej gali KSW online dane będzie zobaczyć Michała Materlę, który po obszernej pauzie powrócił do starć na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie Na nadchodzącym widowisku prawdziwy gwiazdor stanie przed drugą okazją ażeby ukazać się miłośnikom MMA i powrócić do pojedynku o pas czempiona. Po porażce z Mamedem Khalidovem w 2015  Materla stoczył 3 starcia – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem a także Paulo Thiago. Wszelkie trzy starcia skończyły się  zwycięstwami – 2 przez TKO i jedno przez nokaut

Mateusz Gamrot to kolejny wielki gwiazdor który ponownie będzie bronić pasa. Dwa ostatnie pojedynki „Gamera” to wspaniałe starcia z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Stadionie Narodowym w warszawie zakończył się zwycięstwem po 3 rundach a na KSW w Dublinie konkurencja została nierozstrzygnięta z powodu nieregulaminowego zagrania przez Gamrota (kopnięcie poniżej pasa ale również włożenie palca w oko) po którym arbiter nie pozwalał na realizowanie starcia. Tym razem gwiazdor z Poznania z pewnością będzie chciał skończyć wojnę na własną korzyść.

Na pewno wszelkich sympatyków MMA ucieszy fakt, że ponownie dane będzie zobaczyć w klatce Łukasza Jurkowskiego, jaki większości fanom w ubiegłych latach kojarzy się jedynie z komentowaniem gal KSW. Jurkowski powrócił do klatki MMA na historycznej gali na Pge Narodowym w warszawie. Teraz stanie przed możliwością na kolejny tryumf z ogromnie profesjonalnym kontrkandydatem.

Po dość długiej kontuzji do klatki wróci prawdziwy gwiazdor KSW Karol Bedorf, który po przegranym pojedynku i stracie pasa doznał kontuzji w okresie przygotowawczym do nowych pojedynków i potrzebował zrobić sobie nadzwyczaj długą przerwę. Tym razem oczywiście nie będzie to konkurencja o pas ksw, jednak dla Bedorfa teraz najistotniejszy jest powrót i okazja stoczenia pojedynku na największym poziomie, do którego w poprzednich latach przyzwyczaił fanów ksw.

Na hitowej gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w telewizji i online w systemie PPV – dowiedz się jak oglądać ksw, zaplanowano również konfrontację o mistrzowski pas ksw w kategorii półciężkiej, w jakiej aktualnym mistrzem jest Tomasz Narkun. Polski zawodnik już po 4 raz będzie mieć szanse na obronę mistrzowskiego pasa ksw, jakiego jest posiadaczem od 2015 r. 5 niedawnych pojedynków Narkuna kończyło się już w pierwszych rundach a zawodnik ze Szczecina zaliczył w nich komplet zwycięstw i za każdym razem imponuje rzeczywiście doskonałą formą i dyspozycją na wielu płaszczyznach walki.

Kibiców KSW I MMA zapewne uraduje dodatkowo fakt że na gali w łódzkiej Atlas Arenie obejrzymy interesującą Ariane Lipski, jaka zawsze gdy pojawi się na gali KSW imponuje swoją predyspozycją i sposobem kończenia starć. Lipski jest aktualną mistrzynią a fani KSW lubią ją nie tylko za to jak walczy, ale też jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie Łódź przewidziano 9 walk, natomiast pełna aktualna karta konfrontacji składa się z następujących pojedynków:

Pełna karta walk KSW 42 (stan na 04.01.2018)
TBA – TBA
Michał Materla – TBA
Tomasz Narkun – TBA
Mateusz Gamrot – TBA
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – TBA
Karol Bedorf – TBA
TBA- TBA
TBA – TBA

Zapowiedź wideo KSW 42

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.