KSW 44: Pudzian, Bedorf, Oświeciński, Materla

Sympatycy KSW czekali na taką wiadomość – następna gala mma – KSW odbędzie się jeszcze przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Można oznajmić, że jest więc to niejako pewnego modelu tradycja, albowiem w latach między 2011 a 2016 właściwie w każdym roku federacja – KSW organizowało w okresie przed wakacjami widowisko w Ergo Arenie.

Tym samym, będzie też to już trzecie wydarzenie – gala realizowana przez polską federację w 2018. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się w Łodzi i Wrocławiu. W 2018 r , oprócz historycznej gali w Gdańsku, zrealizowane zostaną jeszcze dwie gale, w następnej części lub też pod koniec bieżącego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Galę KSW online będziesz mógł śledzić w PPV online ale takze w tv. Jak oglądać galę KSW i zdobyć możliwość oglądania i dostęp do usługi PPV? Możliwość oglądania i dostęp do usługi KSW PPV będzie możliwy przez Sieć internet na oficjalnej stronie federacji ksw. W telewizji sprzedaż prowadzić będzie Cyfrowy Polsat, ale także kilka najpopularniejszych sieci kablowych. Cena za możliwosć obejrzenia i dostęp do gali będzie taka sama jak w trakcie innych transmisji gal organizowanych w tym systemie i wyniesie 40 zł.

Bedorf – Pudzianowski w rywalizacji wieczoru KSW

Do tego pojedynku musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim i z pewnością będzie starcie na jakie od lat czekali kibice MMA w Polsce. Przez długi czas mówiło się o tym, że Pudzian nie jest gotowy w 100% na taką rywalizację, jednak jak przyznają znawcy – w końcu przyszedł ten czas i wspaniała okazja aby zestawić takie starcie. Karol Bedorf powraca po urazie, który odniósł rok temu. Dla byłego czempiona ksw konfrontacja ta to nie jedynie powrót po poważnej kontuzji, ale też po prawdziwej porażce w konfrontacji o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Bedorf który poprzez wiele lat był czempionem ORGANIZACJI, odniósł porażkę w drugiej rundzie walki z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli również fakt, iż jak się następnie okazało – zawodnik z Brazylii swoje dwie kolejne pojedynki przegrał w kompromitującym stylu – po 16 sekundach z Różalskim a także następnie po dwudziestu sześciu sekundach z Andryszakiem.

Rywalizacja Bedorf – Pudzianowski na żywo zapewne sprawi, że oczy fanów z całej Polski będą skierowane na Ergo Arenę w Gdańsku, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej konfontacji. Faworytem bookmakerów jest Bedorf, bowiem przez lata był mistrzem i pokonywał faktycznie doskonałych wojowników. Jednakowoż należy mieć na uwadze, że nie wiadomo w jakiej dyspozycji do walki przystąpi były czempion, jaki wraca po kontuzji. Pudzianowski natomiast to zawodnik mma, który w ostatnich walkach prezentował niewątpliwie bardzo dobry poziom jakości starć oraz kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W innej z walk wieczoru zobaczymy Tomka Oświecińskiego. Rywalem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Wojownik trenuje w teamie UFD Gym, jakiego zawodnikami są też między innymi Roberto Soldić i David Zawada. Na pewno zatem trenując pod okiem instruktorów z tego teamu, konkurent Stracha będzie szczególnie dobrze przygotowany do starcia.

Materla powraca po ostatniej porażce w KSW

Dla wielkiego reprezentanta ze Szczecina, podziwianego w całym kraju, będzie to niebywale istotna walka. Materla ostatnią walkę przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa przegrana Michała Materli na pewno była dodatkowym elementem w dalszych przygotowaniach czy też treningach, dlatego że cel Materli jest wiadomy – powrót do starcia o mistrzowski pas.

Czy będziemy oglądać Materle w wyjątkowej formie, do której przyzwyczaił fanów mma? O tym dowiemy się w trakcie najbliższej gali ksw 44. Oczywiście konforntacja ta nie będzie walką o pas ksw, wszak możliwa wygrana w tym hitowym pojedynku zapewne przybliżyłaby wojownika ze Szczecina do rywalizacji o pas mistrza.

Polecamy: Sprawdź już teraz jak w PPV i telewizji oglądać galę KSW 44

KSW 44 ile walk na karcie i kto będzie walczyć

Razem na gali KSW 44 ustalonych jest dziewięć starć, w jakich praktycznie w każdym starciu ułożone zostały wybitnie atrakcyjne nazwiska KSW I MMA. Najpopularniejszymi gwiazdorami historycznej gali z pewnością są Bedorf, Pudzian, Borys Mańkowski a także Tomasz Oświeciński, jednakowoż w klatce ksw oglądać będziemy też innych wielkich wojowników ksw. Poniżej prezentujemy aktualną listę pojedynków nadchodzącej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Michał Materla – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 44: Bedorf wręczył Pudzianowskiemu kamień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.