KSW 47: kiedy, gdzie, karta walk

Pierwsza gala organizacji w 2019 r zaplanowana została 23.03 w łódzkiej Atlas Arenie. Po raz kolejny najważniejsza federacja zorganizuje galę w Łodzi zaś w walkach widowiska znów będzie można obejrzeć największe gwiazdy federacji KSW.

Wielkim hitem na historycznej gali będzie starcie o pas wagi ciężkiej. Ważny czempion ksw Philip de Fries walczyć będzie z innym czempionem – Tomaszem Narkunem. W najciekawszym dane będzie zobaczyć kontrontację Mariusza Pudzianowskiego jak również Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego mistrza Igrzysk Olimpijskich walka ta będize debiutem w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALK. Kołecki stoczył do tej chwili siedem konfrontacji w MIXED MARTIAL ARTS z czego aż w sześciu wygrywał. Na pewno wróży nam się niesłychanie ciekawe wydarzenie z wielkimi emocjami.

W kolejnych rywalizacjach uda się zobaczyć wiele faktycznie bardzo popularnych nazwisk MMA I KSW a pośród nich m.in. byli mistrzowie w kategorii półśredniej ORGANIZACJI KSW – Borys Mańkowski oraz Dricus Du Plessis.

Na pewno wielu miłosników KSW interesuje się w jaki sposób będzie można śledzić online w telewizji ale również online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej prezentujemy fakty dotyczące emisji, aplikacji PPV a także wskazówek oglądania ale także szerokiej listy pojedynków gali.

KSW 47 live w tv oraz online

Najokazalsze widowiska ORGANIZACJI na jakich występują największe sławy SZTUK WALKI w Polsce jak i Europie dostępne są w płatnej aplikacji KSW PPV TV. Podobnie będzie w wypadku premierowej gali KSW organizowanej w 2019 r.

Widowisko KSW 47 live stream będziesz mógł śledzić w telewizji jak i internecie, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do emisji gali. Posiadając telewizję kablową a także satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są wskazówki i sposoby na wykupienie dostępu do transmisji KSW. Zazwyczaj jest to opłata 40 zł jaka doliczana jest do bieżącego rachunku za usługę telewizji kablowej i satelitarnej.

W internecie transmisje live z gal KSW dostępne są przez portal KSW TV PPV która pozwala na wykupienie dostępu do transmisji na żywo za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba zatem zawierać umowy z żadną telewizją, dlatego że aplikacja KSW TV nie jest żadnym extra pakietem specjalnym do telewizji, ale oryginalną aplikacją w jakiej kupuje się jeden raz dostęp do gali. Z ppv może skorzystać wszelki kibic MMA w Polsce, niezależnie od tego w którym miejscu aktualnie się znajduje. Aplikacja PPV KSW TV dostępna jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą trzeba wykonać jest wejście na portal KSWTV i zarejestrowanie konta w serwisie www. Konto można zarejestrować w normalny sposób – przez aktywację adresu pocztowego, ale także przez aplikację Facebooka. Założenie konta na stronie Ksw tv ppv jest kompletnie darmowe.

W przypadku gdy zarejestrowałeś już konto użytkownika, możesz zakupić ksw tv do transmisji live najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, zyskasz opcję oglądania całej gali na żywo z drugą opcją obejrzenia powtórek z gali KSW przez kolejne 72 h po zamknięciu widowiska, ale także w momencie transmisji online przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

System PPV na witrynie KSW TV jest zsynchronizowana do ustalonych rodzajów sprzętu a ich pełna lista dostępna jest w serwisie Ksw tv ppv. Transmisja udostępniona jest na monitorach pecetów przy wykorzystaniu najlepszych przeglądarek www. Niestety nie powstała jeszcze usługa dzięki której możliwe byłoby obejrzeć transmisje przez aplikację na urządzeniach mobilnych.

Zobacz też: Gdzie oglądać i gdzie kupić dostep do gali KSW?

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w głównym pojedynku uda się obejrzeć Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to wyjątkowy hit i konfrontacja dwóch mistrzów KSW najwyższych kat. wagowych w organizacji KSW. Stawką tej konfrontacji będzie pas ksw w kategorii ciężkiej. Dodatkowo na kibiców ksw czeka również inny pojedynek. Jak wspomnieliśmy na samym wstępie w najciekawszej walce wydarzenia mma miłośnicy zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch popularnych mistrzów – byłego strongmana i mistrza IO. Pudzian sprawdzi dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w federacji mma KSW.

W kolejnej prawdopodobnie najbardziej pociągającej rywalizacji zobaczymy starcie dochodzącego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który dość niedawno był czempionem KSW w kategorii półśredniej.

Również na gali KSW 47 przewidzianych jest 6 innych walk natomiast ich aktualną listę opisujemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki

Borys Mańkowski – Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. – Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek – Krzysztof Klaczek

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Marta Chojnoska

Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki zapowiedź wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.