KSW 47: kto na karcie walk? kiedy gala?

Premierowa gala organizacji w 2019 r odbędzie się 23.03 w hali Atlas Arena Łódź. Następny raz największa federacja MMA zorganizuje galę ksw w Łodzi zaś w pojedynkach widowiska ksw znów będzie można obejrzeć najpopularniejszych wojowników Konfrontacji Sztuk Walk.

Ogromnym hitem na hitowej gali będzie konkurencja o pas mistrza wagi ciężkiej. Aktualny czempion Philip de Fries zmierzy się z drugim mistrzem – Tomaszem Narkunem. W najciekawszej walce będzie dane zobaczyć kontrontację Mariusza Pudzianowskiego a także Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego medalisty olimpijskich zawodów walka ta będize debiutem w organizacji KSW MMA. Kołecki stoczył do tej pory 7 konfrontacji w MMA spośród czego w sześciu wygrywał. Na pewno wróży nam się szczególnie atrakcyjne widowisko z wielkimi emocjami.

W kolejnych rywalizacjach oglądać będziemy wiele naprawdę nadzwyczaj znanych zawodników MMA I KSW a pośród nich m.in. byli mistrzowie KSW kategorii półśredniej KONFRONTACJI SZTUK WALK – Borys Mańkowski czy Dricus Du Plessis.

Na pewno mnóstwo kibiców KSW przejmuje się w jaki sposób będzie można śledzić live w tv ale także online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej opisujemy fakty dotyczące transmisji, usługi PPV oraz wskazówek oglądania a także szerokiej listy konfrontacji gali.

KSW 47 transmisja w tv a także internecie

Najpotężniejsze widowiska ORGANIZACJI na których występują największe gwiazdy MMA w Polsce czy Europie dostępne są w płatnym systemie KSW PPV TV. Podobnie będzie w wypadku pierwszej gali w łodzi realizowanej w 2019 r.

Galę KSW 47 stream będzie można śledzić w telewizji jak również w przez internet, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do emisji gali. Posiadając telewizję kablową ale też satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego usługowdawcy jakie są zasady wykupienia do transmisji na żywo KSW. Z zasady jest to cena 40 pln jaka doliczana jest do przyszłego rachunku za posiadaną telewizję. Transmisje online z gal KSW dostępne są przez usługę KSW TV PPV która pozwala na kupno emisji stream za pośrednictwem strony www KSW TV.

Nie trzeba zatem zawierać umowy z żadną telewizją, dlatego że usługa KSW TV nie jest żadnym pakietem specjalnym do telewizji, lecz odrębną aplikacją na jakiej kupuje się jeden raz stream do gali. Z systemu może skorzystać wszelki wielbiciel MMA w Polsce, niezależnie od tego w jakim regionie teraz się znajduje. Strona PAY-PER-VIEW KSW TV udostępniona jest na całym globie.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą którą należy dokonać jest przejście na wirtynę KSW TV i założenie konta w wirtynie. Konto można otworzyć w normalny sposób – poprzez aktywację adresu e-mail, a także przez aplikację Facebooka. Utworzenie konta na stronie Ksw ppv jest zupełnie nieodpłatne.

W przypadku gdy otworzyłeś już konto, możesz wykupić ksw tv do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, uzyskasz okazję zobaczenia całej gali live z specjalną opcją obejrzenia powtórek z gali KSW przez kolejne 72 h po ukończeniu widowiska, ale też w momencie transmisji stream przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

System PPV w serwisie KSW TV jest dopasowana do ustalonych konfiguracji sprzętu zaś ich cała lista dostępna jest w serwisie Ksw ppv tv. Transmisja dostępna jest na monitorach komputerów przy wykorzystaniu najlepszych przeglądarek www. Niestety nie powstała jeszcze aplikacja na telefony, mobilna, dzięki której możliwe byłoby obejrzeć transmisje tv przez aplikację na urządzeniach mobilnych.

Sprawdź też: Jak obejrzeć i zamówić transmisję gali KSW?

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w Łodzi w głównej walce będziemy oglądać Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to wysoki hit i pojedynek dwóch mistrzów najwyższych kat. wagowych w KSW. Stawką tego pojedynku będzie pas kategorii ciężkiej. Dodatkowo na kibiców mma czeka również kolejna wielka konfrontacja.

Jak wspomnieliśmy na początku w najciekawszej rywalizacji gali widzowie zobaczą oryginalne wielkie starcie dwóch znaczących mistrzów – byłego strongmana i mistrza IO. Pudzian sprawdzi umiejętności Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w organizacji mma KSW.

W kolejnej również pobudzającej walce zobaczymy spotkanie wracającego po poważnych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki dość niedawno był czempionem FEDERACJI w kat półśredniej.

Dodatkowo na gali KSW 47 zaplanowanych pozostało 6 różnych innych konfrontacji zaś ich pełną i aktualną listę przedstawiamy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Marcin Wrzosek – Daniel Torres
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Bartłomiej Kopera vs Maicej Kazieczko
Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola
Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.