Legalni bukmacherzy w Polsce po wejściu nowej ustawy hazardowej

Wkroczenie nowej Ustawy Hazardowej 2017 nader poważnie wpłynęło na rynek firm bukmacherskich internetowych, którzy dostępni są dla użytkowników z Polski. Chwilę po przyjęciu ustawy – rozpoczynając od lipca na rynku internetowym pozostało kilku legalnie istniejących na rynku firm bukmacherskich i są nimi Fortuna, Totolotek, LVBET, ForBET, Star-Typ-Sport, Milenium ale także e-Toto.

Wiele firm zostało zmuszonych do wyjścia z naszego rynku online, ponieważ obstawianie spotkań u bukmacherów online nieposiadających licencji Ministerstwa Finansów zostało zbanowane, a systemy płatnicze takie jak Skrill uniemożliwiają dokonywania transakcji do nielegalnych bukmacherów. Pozostaje zatem zawieranie kuponów bukmacherskich w internecie tylko w wyliczonych firmach.

Z pewnością masa osób zadaje sobie niesamowicie ważne zagadnienie – czy legalne firmy bukmacherskie takie jak lvbet bonus oferują już na rozpoczęcie gry czy dopiero po rejestracji. Jak najbardziej tak, zauważalny jest trend który prezentuje, że użytkownik tworząc w legalnie istniejących na rynku bukmacherach może liczyć na wszelkiego rodzaju promocje na rozpoczęcie gry, zakłady bez ryzyka oraz całkiem gratisowe zakłady na rozpoczęcie gry. Sumy takich promocji uzależnione są od każdej legalnej firmy bukmacherskiej, jednak kluczowe jest to, iż praktycznie każda z firm oferuje coś dla nowego typera.

Która legalna marka bukmacherska istniejąca na rynku jest najkorzystniejsza? Nie można owego jasno ustalić, albowiem każda z nich wyróżnia się różną ofertą, posiada oryginalne zalety ale także wady. Każdy z początkujących użytkowników przy wybieraniu firmy bukmacherskiej w której zacznie typowanie musi więc wspomóc się różnymi rankingami, zestawieniami ale także recenzjami udostępnianymi przez profesjonalne portale i strony internetowe.

Jednym z portali i stron, który świetnie przedstawia oferty wszelkich legalnie działających firm bukmacherskich jest strona www legalnibukmacherzy.com – odszukać można na niej zestawienia firm bukmacherskich, ranking promocji, kody bonusowe, ale takze artykuły tematyczne dla debiutujących klientów. Na pewno każdy powinien zaznajomić się z zestawieniami i ocenami poszczególnych firm bukmacherskich – poznać ich najbogatsze korzyści, jakość supportu a co najważniejsze – ofertę na zakłady bukmacherskie ale także zakłady live.

Podstawową ofertę w dzisiejszych czasach stanowią jeszcze nadmienione zakłady na żywo – które tworzy się podczas trwania meczu sportowego czy w niektórych firmach istnieje możliwość jednocześnie oglądać dane widowisko na ekranie komputera lub smartfonu. Reasumując nowa ustawa hazardowa istotnie wpłynęła na rynek bukmacherski w Kraju i na pewno początkujący gracze muszą wspomagać się obserwacjami fachowców, ażeby wyłonić odpowiedniego internetowego bukmachera do gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.