Liga Europejska: O awans do II rundy w dalekim Pawłodarze.

Już o godz. 15.00 w dalekim kazachskim Pawłodarze rozegra w czwartek swój drugi mecz w ramach I rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Jagiellonia Białystok. Rywalem podopiecznym Michała Probierza będzie Irtysz Pawłodar, szósta drużyna tamtejszej ligi. Faworytem rewanżowego starcia, podobnie zresztą jak meczu rozegranego przed tygodniem będzie drużyna z Białegostoku, która broni skromnej, jedno bramkowej zaliczki z pierwszego spotkania.

Jeszcze w Poniedziałek wydawało się, że Białostoczczanie wylecą do Kazachstanu bez najlepszego strzelca na pokładzie. Tomasz Frankowski po nieprzyjemnym starciu z bramkarzem Irtysza w pierwszym meczu, doznał urazu kolana. W podobnej sytuacji, znalazł się Luka Pejović ? czarnogórski obrońca popularnej ?Jagi?. Najprawdopodbniej na lewej stronie obrony zastąpi go Alexis Norambuena, który w pierwszym meczu obu drużyn zaliczył asystę przy bramce ?Franka?.

Po pierwszym meczu wydaje się, że Irtysz jest drużyną o klasę słabszą od Jagielloni, jednak przeciwnika na pewno nie wypada lekceważyć. Sojusznikiem Kazachów powinna być wysoka blisko 40 stopniowa temperatura, do której gospodarze w przeciwieństwie do Białostoczczan będą przyzwyczajeni. Nie zmienia to faktu, że ?Jaga? ten mecz po prstu powinna wygrać, zwłaszcza, że polskie drużyny bardzo potrzebują punktów do klubowego rankingu UEFA, a gdzie je zdobywać jak nie w meczach z tak słabymi zespołami?

Kurs na Jagiellonięwynosi 2,00., remis wyceniany jest na 3,40., natomiast za zwycięstwo Irtyszu Bwin płaci 3,50..

Aby obstawić ten mecz już teraz, otwórz konto na Bwin i odbierz bonus 200 PLN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN