Liga Mistrzów: Wisła włącza się do gry!

Już za niespełna 3 godziny swój pierwszy mecz w ramach II rundy Eliminacji Do Ligi Mistrzów zagra krakowska Wisła. Rywalem ?Białej Gwiazdy? będzie Mistrz Łotwy ? Skonto Ryga. Krakowianie do spotkania przystąpią w roli zdecydowanego faworyta.
Nie mamowy jednak o lekceważeniu rywala. Wisła w ostatnich latach już odpadała z ?egzotycznymi drużynami?. Krakowiania mają na swoim niechlubnym rozkładzie porażki z Valarengą, Dinamem Tbilisi, Levadią Tallin czy Karabachem Agdam. Wiele jednak wskazuje, że do powtórki nie dojdzie. Wisła, choć w sparingach radziła sobie średnio, wystąpi w najmocniejszym składzie wzmocniona Ilievem, Nunezem czy Jovanoviciem. Do drużyny po rocznej przerwie wrócił także kostarykańczyk Junior Diaz. Piłkarze Wisły będą mogli liczyć na doping kilkuset swoich fanów, którzy zafundowali sobie eskapadę do Rygi.
Krakowianie przebywają za naszą wschodnią granicą od kilku dni. Brali m.in. udział w dwudniowym turnieju rozgrywanym w Tallinie, gdzie ulegli Rapidowi Bukareszt (0-2 ) i zremisowali ze słabiutką Florą Tallin (2-2). Czy równie słabo zaprezentują się w pierwszym meczu II rundy Eliminacji. Przypomnijmy, że przegrany w tej fazie rozgrywek definitywnie żegna się z europejskimi pucharami. Faworytem spotkania są goście, choć kursy na Wisłę w ostatnich dniach znacząco wzrosły.

Kurs na Wisła Kraków wynosi 1,70., remis wyceniany jest na 3,60., natomiast za zwycięstwo Skonto Bwin płaci 5,00..

Aby obstawić ten mecz już teraz, otwórz konto na Bwin i odbierz bonus 150 % od pierwszej wpłaty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN